Wpis z mikrobloga

Wołam naczelnego eksperta @TestoDepot do skomentowania tego wysrywu

"Normalna kobieta"
- mówi, że jest z facetem, bo chodzi o "uczucie", a gdy facet traci dobrze płatną pracę i ma problem ze znalezieniem nowej pracy mimo zapału lub facet dostaje depresji to nagle "nie wiem co czuje, zróbmy przerwe, potrzebuje przestrzeni"
- "uczucie wygasa", gdy facet zarabia 3000-5000, zwieksza sie, gdy facet zarabia 5000-20000, a gdy zarabia ponad 100k miesięcznie to "miłości" nie stoi na przeszkodzie nawet to, że np: facet ma 70 lat, a kobieta 30 ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- ma przebieg na tinderze 20-30 ONS/FWB/związki do 30 roku życia
- średnio dba o higienę, NIE ROBI badań na wenery sypiając z klubowiczami, podejrzanymi typami, arabami, mokebe itd.
- po ślubie "uczucie" wygasa i cena za seks rośnie do dużych rozmiarow, bo facet płaci kilka tysięcy miesięcznie za seks raz na 1-3 miesiące i codzienne słuchanie narzekania "za dużo pracujesz", "za mało w domu robisz", "mąż koleżanki kupił nowego SUVa z salonu za 200k, a my mamy tylko Dacie Logan w leasingu, przegrywie, nieudczaniku, zmarnowałeś mi życie"
- przy rozwodzie żąda dla siebie 50% majątku i wysokich alimentów, nawet jak nie pracowała
- podsumowując mówi "uczucie" a interesuje ją głownie portfel faceta - kłamstwo!

"DIVA"
- wprost mówi ile kosztuje stawka
- przebieg porównywalny do tinderówy
- REGULARNIE bada się na wenery i MOCNO DBA o higienę intymną
- dobra w seksie, zaspokajaniu faceta
- nie mówi bajek, że chodzi o uczucie, wprost mówi o banknotach
- podsumowując - mówi wprost, że chodzi o hajs, nie sprzedaje bajek, nie narzeka.

Która jest tak naprawdę normalna? Można mieć wątpliwości ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#redpill #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #seks #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #logikarozowychpaskow #julka #rozowepaski
P.....c - Wołam naczelnego eksperta @TestoDepot do skomentowania tego wysrywu

"Nor...

źródło: comment_1656022399BgtCDZcabcpDNF4jZEQ3Ru.jpg

Pobierz
  • 36
@Pozytywny_gosc: Mnie też chłopak rzucił jak zachorowałam na depresję. Mimo to uważam, że nie ma nic lepszego niż związek (szczególnie ten początkowy etap), te wpatrywanie się w siebie nawzajem, przytulanie, rozmowa, seks jest dużo lepszy jak jest uczucie między dwoma osobami itd.

Trzeba po prostu mieć to na uwadze, że związki się rozpadają i jesteśmy stworzeni jako ludzie do monogamii seryjnej. Nie oznacza to jednak, że należy się ograniczać tylko do
@Pozytywny_gosc: Mnie też chłopak rzucił jak zachorowałam na depresję. Mimo to uważam, że nie ma nic lepszego niż związek (szczególnie ten początkowy etap), te wpatrywanie się w siebie nawzajem, przytulanie, rozmowa, seks jest dużo lepszy jak jest uczucie między dwoma osobami itd.


@Nowelizacja: to prawda, brawo.

Problem tylko jest taki, ze takie osoby muszą być młode, 15-25 rok życia, bo potem po X relacjach już tego nie ma, bo te
@Pozytywny_gosc może i per stosunek na początku różowa wychodzi na plus, w porównaniu do divy, ale to trzeba być tak 6/10, poniżej zawsze diva jest na plus.

A im dłuższy związek tym diva jest lepszą inwestycją
Dodatkowo, możesz divy zmieniać, różnych próbować.
Swoje różne fetysze z nia robić, wielu z różową nie zrobisz.

Nawet jeżeli jesteś chadem to diva w dłuższym okresie nadal będzie lepszą inwestycją
i tu jest clue twojego problemu - nigdy tego nie doświadczyłeś, jesteś tylko teoretykiem i dużo rzeczy ci się po prostu wydaje. z praktycznego punktu widzenia nie wiesz nawet o czym piszesz


@woldysznator_te_osiemset: to wytłumacz co jest mitem?

Każdy związek zawarty powyżej 25 roku życia ma taki schemat, baba chce ślubu i dziecka SZYBKO, max 2 lata bo jej zegar tyka. Facet nic z tego nie ma, nie nacieszy się romantycznością,
@Pozytywny_gosc: chłopie, "sExksWorkErki", a raczej k*rwy/dziwki, to osoby, które wybrały utratę godności i szacunku do siebie w zamian za pieniądze. Wybrały nieuczenie się i porzucenie wszelkich ambicji, bo łatwiej się rozebrać i popuszczać szpary kilkanaście razy dziennie obojętnie komu. Są nikim dla swoich klientów, a ich klienci są nikim dla nich. Czysta, a właściwie brudna transakcja, bez namiastki uczuciowości wyższej. Czy ta "kobieta" to jeszcze człowiek? Nie, to już tylko kupa
@Pozytywny_gosc: to nie chodzi o żaden mit, bo to że są takie kobiety to jest oczywista oczywistość. chodzi o to że ubzduraliście sobie że takich przypadków wśród kobiet jest 99%. wy myślicie że związek z kobietą to jest jakieś równanie matematyczne w którym jeśli a=b to zawsze x=y. dopóki byłem sam to tak jak i tobie też mi się dużo rzeczy wydawało i byłem święcie przekonany o ich słuszności, a potem
Pozytywny_gosc: chłopie, "sExksWorkErki", a raczej k*rwy/dziwki, to osoby, które wybrały utratę godności i szacunku do siebie w zamian za pieniądze. Wybrały nieuczenie się i porzucenie wszelkich ambicji, bo łatwiej się rozebrać i popuszczać szpary kilkanaście razy dziennie obojętnie komu. Są nikim dla swoich klientów, a ich klienci są nikim dla nich. Czysta, a właściwie brudna transakcja, bez namiastki uczuciowości wyższej. Czy ta "kobieta" to jeszcze człowiek? Nie, to już tylko kupa zużytego