Wpis z mikrobloga

Ze wszystkich pracujących moi znajomi jeżdżą na wakacje, podróżują i kupują dosyć drogie rzeczy, a ja wcale bogaty nie jestem.


@ExitMan: gratulacje, ograniczanie się do swoich znajomych, bardzo otwarte myślenie xD
Wśród moich znajomych nie ma nikogo zarabiającego poniżej 15k, czy to oznacza, że wszyscy w Polsce zarabiają 15k i więcej? No tak #!$%@? średnio bym powiedział xD
@Im_from_alaska: Najlepsze jest to jak ludzie z większych miast nie zdają sobie sprawy jakimi rubieżami jest 90% polski xD Nienawiść kucy do ludu pracującego wynika często z tego, ze się z niego wywodzą. Dlatego właśnie chociaż mam lewicowe poglady w większości spraw bardzo mnie bawią wielkomiejscy lewacy pod względem ich urojonej solidarności z „ludem pracującym” przy jednoczesnym połączeniu chłopomanii i pogardy gdy kogoś z klasy pracującej spotkają xD praca w barze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RdzaSpi: teraz nie wiem jak jest bo faktycznie wszystko drożeje i czasy tanich podróży powoli się kończą, ale ostatnie 7 lat można było, przynajmniej Europę, zwiedzić za naprawdę śmieszne pieniądze więc to raczej nie była kwestia tego, że ludzi nie było stać.
gratulacje, ograniczanie się do swoich znajomych, bardzo otwarte myślenie xD

Wśród moich znajomych nie ma nikogo zarabiającego poniżej 15k, czy to oznacza, że wszyscy w Polsce zarabiają 15k i więcej? No tak #!$%@? średnio bym powiedział xD


@niochland: Czy ja coś takiego napisałem? Obracam się w środowisku osób pracujących i takie osoby jeżdżą na wakacje bez kredytów. Wcale nie zarabiają 15k.

PS. Gratuluję znajomych, aż strach zapytać ile Ty zarabiasz....