Wpis z mikrobloga

  • 1931
59% Polaków nie stać na to, żeby wyjechać na urlop.

7 lat rządów "dobrej zmiany" to i wakacje się skończyły. #polityka
  • 88
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

59% Polaków nie stać na to, żeby wyjechać na urlop.


@RdzaSpi: Gdzie Ci ludzie żyją? Może dane uwzględniają emerytów, rencistów - ogóle wszystkich niezdolnych do pracy?

Ze wszystkich pracujących moi znajomi jeżdżą na wakacje, podróżują i kupują dosyć drogie rzeczy, a ja wcale bogaty nie jestem.
  • Odpowiedz
@ExitMan: bo dane obejmują typowych NPC, jedzących, śpiących i pracujących bez większych ambicji, jest to większość społeczeństwa. Też tego nie zauważam ale to zapewne dlatego, że mam inne towarzystwo.
  • Odpowiedz
Ze wszystkich pracujących moi znajomi jeżdżą na wakacje, podróżują i kupują dosyć drogie rzeczy, a ja wcale bogaty nie jestem.


@ExitMan: gratulacje, ograniczanie się do swoich znajomych, bardzo otwarte myślenie xD
Wśród moich znajomych nie ma nikogo zarabiającego poniżej 15k, czy to oznacza, że wszyscy w Polsce zarabiają 15k i więcej? No tak q--a średnio bym powiedział xD
  • Odpowiedz
po co tak żyć?


@Im_from_alaska: Życie ma to do siebie, że z reguły bardzo przyzwyczajasz się do bycia żywym i nie zakończysz go tylko dlatego, że nie możesz pojechać na urlop ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: Najlepsze jest to jak ludzie z większych miast nie zdają sobie sprawy jakimi rubieżami jest 90% polski xD Nienawiść kucy do ludu pracującego wynika często z tego, ze się z niego wywodzą. Dlatego właśnie chociaż mam lewicowe poglady w większości spraw bardzo mnie bawią wielkomiejscy lewacy pod względem ich urojonej solidarności z „ludem pracującym” przy jednoczesnym połączeniu chłopomanii i pogardy gdy kogoś z klasy pracującej spotkają xD praca w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RdzaSpi: teraz nie wiem jak jest bo faktycznie wszystko drożeje i czasy tanich podróży powoli się kończą, ale ostatnie 7 lat można było, przynajmniej Europę, zwiedzić za naprawdę śmieszne pieniądze więc to raczej nie była kwestia tego, że ludzi nie było stać.
  • Odpowiedz
gratulacje, ograniczanie się do swoich znajomych, bardzo otwarte myślenie xD

Wśród moich znajomych nie ma nikogo zarabiającego poniżej 15k, czy to oznacza, że wszyscy w Polsce zarabiają 15k i więcej? No tak q--a średnio bym powiedział xD


@niochland: Czy ja coś takiego napisałem? Obracam się w środowisku osób pracujących i takie osoby jeżdżą na wakacje bez kredytów. Wcale nie zarabiają 15k.

PS. Gratuluję znajomych, aż strach zapytać ile Ty zarabiasz....
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: zebys wiedzial, przecietny mieszkaniec wypizdowa w 3 swiecie jest szczesliwszy, bo jego dzien polega na wstaniu z hamaka zjedzenia pomarańczy z drzewa obok, bez internetu, z relacjami rodzinnymi, bez szumu informacyjnego i martwienia sie cyz przezyje do 10 bo, go to gowno obchodzi
  • Odpowiedz