Wpis z mikrobloga

Cześć Koksy! Po raz kolejny jestem tu do Was z prośbą! Tym razem chodzi o ratowanie klubu, w którym ćwiczę. Ale ja to taki jestem, że nie chce nic za darmo. Także mam dla Was dwie oferty

Małe nakreślenie sytuacji. Największy problem klubu to taki, że został otwarty jeden miesiąc przed wybuchem COVIDu, więc właściwie rok w plecy i ogromne koszty kilku tysięczne wynajmu :(. Oczywiście nasze kochane Państwo miało to w dupie, bo świeża działalność. Właścicielka oprócz całego serca jest niezłym przedsiębiorcą, udało jej przetrwać dzięki zmianie profilu działalności - zajęcia dla dzieci, animacja osób starszych, akrobatyka, joga, jednak brzemię tego jak nasze Państwo potraktowało branże się za nią ciągnie i walczy o przetrwanie.

Link do zrzutki - https://zrzutka.pl/hgbzct

I teraz wchodzi Borsuk cały na biało aby jakoś pomóc. Co mogę zaoferować

Plan treningowy na 12 tygodni (3 cykle po 4 tygodnie) - cena co łaska (nie mniej niż 100 PLN)

Plan dodatkowo mogę personalizować (np. jeśli nie masz X sprzętu na siłowni lub w domu). Dobrze znacie moje darmowe plany Greyskull LP czy Babdger Shape, wiec o jakoś nie ma co się martwić. 100 % przeznaczone dochodu na pomoc klubowi.

Trening personalny - cena co łaska (nie mniej niż 100 PLN)

Jesteś z Torunia lub okolic? Idealnie! Wpadaj do mnie! Poprawimy Twoją technikę, dam Ci porady, spędzę na sali tyle czasu z Tobą ile trzeba, zjemy razem również żelki czy wypijemy piwo 0 %. Ogólnie warunki VIP - 1:1 na sali. 100 % przeznaczone dochodu na pomoc klubowi.

Oczywiście możesz po prostu wpłacić bez korzystania z tej akcji :)))

Jesteś zainteresowany? Napisz priva na wykopie, zagadaj na telegramie @FullBorsukWorkout lub napisz na e-mail fullborsukworkout@gmail.com

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #fullborsukworkout #zdrowie #torun #odchudzanie
Kasahara - Cześć Koksy! Po raz kolejny jestem tu do Was z prośbą! Tym razem chodzi o ...

źródło: comment_16535649510I8bbVY9YnqriIsOVbwg9I.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
Plan treningowy na 12 tygodni (3 cykle po 4 tygodnie) - cena co łaska (nie mniej niż 100 PLN)


@Kasahara: Zajebista okazja, samemu placac regularna cene (250pln/4 tyg) uwazam ze jest to smiesznie malo za jakosc ktora sie dostaje w zamian
  • Odpowiedz
@Kasahara: Pewnie ze sie nadaje, wykopki z glownej uwielbiaja jak dajesz cos w zamian a nie tylko chcesz kase. Zobacz moje znalezisko dla milego Pana na autko ile wykopow wpadlo :P
  • Odpowiedz
@Kosah: przeczytaj post? :))) biznes jest rentowny.
Ale po co wykopek miał czytać? xD. Jaki sens w ogóle by miała ta zbiórka i zawracanie komuś dupy jakby nie był?
  • Odpowiedz