Wpis z mikrobloga

Siema Wykop.

Ostatnie zawody już w sobotę z tej okazji, w piątek po wcześniejszym wprowadzeniu się w stan nieważkości za pomocą #wodka, odpowiem na pytania które można zadawać na moim IG (Lewus_kulturysta). Q&A będzie umieszczone w filmie z zawodów, wódki wypije duszkiem prawdopodobnie 200ml. Ostatnio po 5 minutach byłem #!$%@?.

Oprócz tego, zachęcam do obserwacji, na dniach zorganizuje konkursik, kto zgadnie jaką wagę uzyskam na weryfikacji, otrzyma jakieś białeczko/kreatynkę. :)

#mikrokoksy
#lewusmusisz
#mirkokoksy
#silownia
#dieta
#pokazforme

#mikrokoksy
Pobierz Lewusx - Siema Wykop. 

Ostatnie zawody już w sobotę z tej okazji, w piątek po wcze...
źródło: comment_1653467040KqchtAtk1aIdpUmyi7JjAw.jpg
  • 66
no dla mnie wygląda komicznie ale domyślam się że samą chemią tego nie zbudował i dużo go to kosztowało wyrzeczeń i wysiłku tylko po prostu śmieszy mnie taki wygląd i tyle


@plytadvd: ale ty wiesz, że kulturystyka polega na tym, że nie ćwiczy się żeby wyglądać dobrze dla ogólu ludzi w tym "pod baby", tylko żeby spełnić pewne kryteria jeśli chodzi o rozmiar mięśni, docięcie, separacje itd?

Jak chcesz się podobać
@Darksed: "Heh, nigdy nim nie był( ͡° ͜ʖ ͡°)" - nie byłem i nie będę bo nie mam warunków ani mozliwości na to, ale pasjonowac się tym mogę i mogę o tym czytać więc Twój argument jest inwalidą (takim samym jak Ty).

Tak jak pisałem zróbcie se tagi #wrak ##!$%@? #ogien #napiecie - i tam wrzucajcie te wysrywy dla 0,000001% populacji.

#mikrokoksy traktowały o zupełnie czym innym
@Poemat: Nie wiem czy chciałeś mnie upokorzyć, ale taki Doleciński (mój dobry kolega), wcale osiągnięć dobrych nie ma i startując z Nim 2x, wygrywałem.

Cyronek to Elite IFBB, sylwetke ma świetną, ale nie bierze się tego pod uwagę.

Nie wiem czy znasz tylko te 3 osoby z BB, czy o #!$%@? chodzi, ale nie zabłysnąłeś tym razem. :)

Aaaa i żeby nie było, przyznaje nie mam wielkich osiągnięć, ale mam takie,
@Lewusx: Nie chciałem, przecież napisałem i nie chciałem zabłysnąć. Znam sporo osób z tego środowiska, te mi przyszły do głowy akurat w chwilę, może faktycznie Dolek nie jest tak wysoko. Jednak ostatnio w tym świecie cały czas się mówi o wskazywaniu różnych tytułów z wielu imprez co potem ma pokazywać kto kim wielkim nie jest. Są pewne imprezy top i chyba sam uważasz, że w takich jak się pokażesz to wtedy