Wpis z mikrobloga

Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni było zwiedzenie nowej patoinwestycji przy Bonarce. Ilekroć jechałem swoim gruzem spełniającym normę Euro 3, huczącym głośno na chińskich zimówkach i biorącym olej, zastanawiałem się nad tempem poszarzenia elewacji niedokończonego jeszcze bloku, płucach przyszłych lokatorów mających w nim zamieszkać oraz... Nie, nie myślałem o niczym, po prostu gapiłem się na drogę i tylko pod nosem cicho psioczyłem, że coś mi zasłania widok.

Jednak w końcu nadszedł dzień, gdy wyszedłem z domu w celu gruntownego zwiedzenia kolejnej nowej-prestiżowej-inwestycji-w-okolicy-zamieszkałej-przez-osoby-młode-i-dynamiczne. Zapraszam na wspólną wycieczkę.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni był...

źródło: comment_1653374060yT0jFVrwy5M3jtJfInlZb6.jpg

Pobierz
  • 287
Ja tam kupuję mieszkanie w tym budynku co dopiero powstaje obok galerii i jestem super zadowolony z warunków i ceny. Zastanawiam się czy jeszcze jedno nie wziąć pod inwestycje. Ta miejscówka jest bardzo dobra. Objeździłem cały Kraków i doszedłem do wniosku, że tutaj jest najlepiej. Sprawdzałem wszystko co się da. Możemy podyskutować.
@DerMirker: Planuję tutaj zostać na dłużej. Byłem w mieszkaniu u znajomego w budynku B i te budynki są tak dobrze wygłuszone, że kompletnie nic nie słychać. Do tego są duże odstępy między budynkami więc nie będę miał takich problemów z hałasem jak na obecnym osiedlu. Z kuchni będę miał widok widok na ten staw. Długo by opowiadać ale jak chcesz to mogę Ci wymienić wszystkie zalety tego osiedla i dlaczego się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@DerMirker: op po raz kolejny dostarczył i pięknie obśmiał krakosko padodupeloperke, ale niektórzy to wiesz, i tak będą fikołki i salta robić, że dobrze jest, że spoko lokalizacja, że wcale nie przeszkadza hałas i ogunie bardzo dobrze robiōm, pozdrawiam Pana prezydenta Jacka Majchrowskiego, jest w pyte, dobre hłopaki w ratuszu.

Dobrze, że stamtąd uciekłem.