Wpis z mikrobloga

Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni było zwiedzenie nowej patoinwestycji przy Bonarce. Ilekroć jechałem swoim gruzem spełniającym normę Euro 3, huczącym głośno na chińskich zimówkach i biorącym olej, zastanawiałem się nad tempem poszarzenia elewacji niedokończonego jeszcze bloku, płucach przyszłych lokatorów mających w nim zamieszkać oraz... Nie, nie myślałem o niczym, po prostu gapiłem się na drogę i tylko pod nosem cicho psioczyłem, że coś mi zasłania widok.

Jednak w końcu nadszedł dzień, gdy wyszedłem z domu w celu gruntownego zwiedzenia kolejnej nowej-prestiżowej-inwestycji-w-okolicy-zamieszkałej-przez-osoby-młode-i-dynamiczne. Zapraszam na wspólną wycieczkę.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni był...

źródło: comment_1653374060yT0jFVrwy5M3jtJfInlZb6.jpg

Pobierz
  • 287
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TheHatefulCoder: Ja całe życie mieszkałem w centrum. W zielonej okolicy bym się nudził. Ja potrzebuję dużego sklepu przed samym mieszkaniem i łatwego dostępu do całego miasta. Obecnie mieszkam w spokojnej okolicy (Osiedle Fi) i nie ma dla mnie nic gorszego.
  • Odpowiedz
@kkrzysiek13: nie ma to tez jak kawa z nakielnego na Home office z bonarki, picie piwka przy tym stawie. Spałem teraz u dziewczyny, która mieszka na złotej podkowie to szum samolotów był gorszy niż ten aut z turowicza, który ledwo słyszę. Na rakowickiej zjeby na rondzie piłowały tez dużo głośniej. Nie chodzi o obronę zainwestowanych pieniędzy, ale to jest bardzo stronnicze co chłop tu wypisał a inni wyplusowali. W przyszłości
  • Odpowiedz
@DerMirker: Zanim kupiłem to mieszkanie to jeździłem rok po całym krakowie i zastanawiałem się nad innymi miejscówkami. Kupiłbym tu nawet za 12k m2, a że kupiłem 50% taniej to tylko się cieszę. Całe życie chciałem mieszkać na przeciwko jakiejś galerii. A bonarka to zdecydowanie 2 najbardziej popularna galeria po galerii krakowskiej.
  • Odpowiedz
@DerMirker: Nikogo nie przekonuję, złe wnioski wyciągnąłeś, ale tak to jest z internetowej rozmowy. Ty krytykujesz miejsce, w którym mieszkam. Ja odpowiadam i tyle. Bo nie jest takie złe jak tutaj przedstawiłeś. Zainteresowanie jest ogromne. Ludzie kupują tu na wynajem - moja koleżanka tutaj kupiła o czym dowiedziałem się nie dawno. Nie ma miejsca, które mnie satysfakcjonuje z moimi zarobkami, co ja mam Ci powiedzieć? Nie miałem 12k+ za metr
  • Odpowiedz
Mam mnóstwo fotek i filmów okolicy, warunków w środku. Przejażdżek po okolicy. Jak ktoś jest zainteresowany mogę trochę więcej tu wrzucić.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@DerMirker: pewnie bloczki zrobione z prefabów z toną zbrojenia żeby czasem ktoś zasięgu w środku nie miał, aha i oczywiście mieszkania jednostronne bez przewiewu i ze z-----a wentylacją wymagającą wymuszonego przepływu czyli non stop chodzącego wentylatora xdd

  • Odpowiedz
@bboymc:

Komórki lokatorskie zaraz obok mieszkań na piętrach (i były sprzedawane po 4000 zł za m2, a mam je obok samego mieszkania! ściana w ścianę)
  • Odpowiedz
1. Centrum miasta, droga pod nosem, stare piece na Łagiewnikach = smog przez 1/2 roku

2. Elewacja po pół roku będzie szara od syfu w powietrzu

3. W mieszkaniu pył i kurz z ulicy, pył na oknach, ohyda.

4. Pył w twoich płucach, warto sprawdzić, czy najlepszy pulmonolog też przyjmuje w Luxmedzie w Bonarce

5. Hałas od torów kolejowych 50 metrów od bloku, potęgowany znowu przez ściany bloków


W
  • Odpowiedz