Wpis z mikrobloga

Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni było zwiedzenie nowej patoinwestycji przy Bonarce. Ilekroć jechałem swoim gruzem spełniającym normę Euro 3, huczącym głośno na chińskich zimówkach i biorącym olej, zastanawiałem się nad tempem poszarzenia elewacji niedokończonego jeszcze bloku, płucach przyszłych lokatorów mających w nim zamieszkać oraz... Nie, nie myślałem o niczym, po prostu gapiłem się na drogę i tylko pod nosem cicho psioczyłem, że coś mi zasłania widok.

Jednak w końcu nadszedł dzień, gdy wyszedłem z domu w celu gruntownego zwiedzenia kolejnej nowej-prestiżowej-inwestycji-w-okolicy-zamieszkałej-przez-osoby-młode-i-dynamiczne. Zapraszam na wspólną wycieczkę.

#zlotawolnoscdeweloperska #krakow #patodeweloperka #mieszkaniedeweloperskie
DerMirker - Osiedle ludzi silnych

Moim największym marzeniem ostatnich tygodni był...

źródło: comment_1653374060yT0jFVrwy5M3jtJfInlZb6.jpg

Pobierz
  • 287
  • Odpowiedz
@DerMirker: zapomniałeś dodać, że mieszkania w tym bloku zaczynają sie od 11600zł/m2 oczywiście przy stanie surowym, gdzie trzeba dołożyć jeszcze 2k za metr przy dobrych wiatrach na remont.

Zatem za jedyne 700k mamy fajne mieszkanie 50metrowe w tej zabudowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

orientowałem sie w tej inwestycji bo mam sentyment do tej okolicy, ale po przemyśleniu i dodatkowo po Twoim wpisie odechciało mi sie kompletnie
  • Odpowiedz
@festiwal_otwartego_parasola: Ten blok drugi w kolejności był po 7800, te dwa nowe były nawet po 7900, wystarczyło podpisać umowę rok temu. Sam mam 5 piętro w budynku C za 8800 zł za m2. Nie wierzysz? To sprawdź na web archive stronę z cenami mieszkań. Ceny wzrosły dla nowych umów dość niedawno.
  • Odpowiedz
@piotrek_szalik: Ale ciągle mówisz o tym 1 budynku nie na sprzedaż? Bo pozostałe budynki, a szczególnie te dwa z widokiem na galerię są super. A w przypadku Avia wszystkie budynki są słabe.
  • Odpowiedz