Wpis z mikrobloga

@Anesa 10 lat temu miałem ślub na 80 osób i na tamten czas Było naprawdę fajnie bo zaprosiliśmy sporo znajomych w którym i praktycznie bawiliśmy się całe wesele.
Znalazłem też bardzo fajny zespół w którym miałem umowę że nie grają żadnego disco polo.
Nie było też żadnych gównianych konkursów w zamian za to zaprosiłem sobowtór Elvisa Presleya który zrobił naprawdę fajną robotę. Miał oryginalny strój Elvisa z jakiegoś tam występu i podjechał
@Anesa My w tym roku mamy i robimy coś pomiędzy zwykłym weselem a przyjęciem. Będzie około 60 gości, sami najbliżsi bez których nie wyobrażamy sobie tego dnia. Ślub cywilny na sali weselnej, zamiast tortu małe torcik, sushi. DJ, muzyka którą my wybierzemy. Bez zawieszek na alko, bez cringowych zabaw, bez wjazdu dzika/swini do muzyki z Janosika, bez pierwszego tańca. Po prostu trzeba robić jak się uważa i nie ulegać presji.
@Norbercikk Ty glupi jakiś jesteś? Nawet mnie nie znasz, a juz wiesz co było [] - kolejny wypokowy psycholog znawca z koziej dupy trąba xD


Z różową mieliśmy tylko cywilny za który zapłaciliśmy sami ( ͡º ͜ʖ͡º)

@v1lk: tak czytam komentarze i mam wrażenie, że niektórzy ludzie naprawdę nie rozumieją tego, że można zrobić ślub bez żenady xD. Jakbym wrzucił tutaj
@Norbercikk:

Tak, to jest szopka. Zwykła szopka.

Wynajmowanie samochodu na, który cię nie stać

i podjazd pod kościół, sale. Szopka nr 1.

Tańce, hulańce, oczywiście zespół MUSI BYĆ Z KLAWISZOWCEM bo to obowiązkowy element każdego wesela niespełniony klawiszowiec z mikrofonem. Szopka nr. 2.

Alkohol. O tak, hektolitry wódy, i najlepiej żeby jeszcze miały swoją etykiety z imieniem małżonków XD bo tak woda ludzi łączy, a szczególnie #!$%@? Polaków, którzy na następny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Są dwie rzeczy których nigdy nie zrozumiem: Jak można zostać z własnej woli grotołazem i jak można wydać parędziesiąt tysięcy złotych na jeden dzień imprezy bo tradycja.


Ten hajs przecież lepiej zatrzyma na wychowywanie dziecka, albo spłatę kredytu czy coś

@Kiedys_Mialem_Fejm:

To tam #!$%@?, niech sobie ludzie wydają swoje pieniądze na co chcą.

Ale brania kredytu na ślub i wesele to już chyba nigdy nie ogarnę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jest tyle młodości, ludzie robią wielkomiejskie wesela w ogrodach z puszczaniem lampionów, ale w twojej chłopskiej głowie pozostaje tylko obraz wiejskiego wesela

¯_(ツ)_/¯

@staryhaliny:

Z ciekawości - za sprzątanie później tych lampionów kto komu płaci?
@Anesa najpiękniejsze we wszystkich komentarzach tutaj jest fakt że wypowiadają się w 90% osoby które nawet nie są na etapie planowania ślubu, nie mówiąc już o zorganizowaniu takiej imprezy. Same wypowiedzi w stylu co należy zrobić i jak to on/ona będzie niezależna w podejmowaniu decyzji. A później jak chcesz salkę zarezerwować to terminy za 3 lata bo każdy robi to samo.

Mój ślub był dość niestandardowy, ale zawierający wiele elementów tradycyjnych. Było