Wpis z mikrobloga

@Anesa wesele nie musi być tradycyjne. Jak miałem swoje to wszystko było tak jak sobie zażyczylismy. Najbliższa rodzina została poinformowana że wesele jest dla nas a oni są tylko gośćmi i nie mają nic do gadania. Wszyscy bawili się wyśmienicie ;) podobno hyhy
@Anesa u mnie w domu panowała teza, że ślub nie jest dla mnie tylko dla gości i to oni mają się dobrze bawić a ja mam się uśmiechać i być miły. I wiem, że to jest straszny cring ale niestety dałem się zmanipulować moim rodzicom. Było wszystko co straszne - wujki się świetnie bawili, Ciotki zachwycone, my z żoną umęczeni. Teraz bym tego nie powtórzył. Ale człek był mldy, rodzice się dokładali
@Anesa znajoma ostatnio zrobiła wesela bez DJa/bez orkiestry/bez prowadzącego. To może być myśl dla ciebie, bo sama decydujesz o tym co się dzieje na imprezie. Pierwszy taniec chcieli, więc zatańczyli, ale nie musisz, chociaż naprawdę to 2 minuty i nie trzeba w ogóle umieć tańczyć. A co do tortu to też nie musi być, a na pewno nie musi być podpisany :) twoje wesele, twoje decyzje