Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 914
Z jednej strony chciałabym kiedyś wziąć ślub i mieć takie zwykłe wesele, z drugiej czuję taką żenadę jak patrzę na pierwsze tańce, tort wjeżdżający do muzyki z piratów z Karaibów i ozdoby z napisami "ten pan i pani są na siebie skazani" ( _)
  • 191
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@banjo: Same here :) Dlatego robię bez tortu i wisi mi to co inni pomyślą. Tak jak było już wyżej wspomniane, to Ty ustalasz zasady.
  • Odpowiedz
@Anesa: wiesz, my np. robiliśmy wesele na 30 osób, skromna impreza z poczęstunkiem po wizycie w urzędzie. Wszystko się da, nikt nie każe Ci robić imby na 120 osób i z wjeżdżającym przed północą dzikiem xD co jest żenujące, przyznaje xD
  • Odpowiedz
@Anesa to samo miałem. Wynajęliśmy sale i catering przy jeziorku, urzędniczka udzieliła nam ślubu w plenerze. Zaprosiliśmy 40 osób, sami najbliżsi i było w pytę.
  • Odpowiedz
@RedBaron

@v1lk: robią tak jak chcą ale ten co płaci, a płacą często rodzice więc wygląda to jak wygląda


Bo rodzice bardzo często chcą jak najlepiej, a że robią jak myślą że jest dobrze to wychodzi jak zawsze ( ͡º ͜ʖ͡º) ale z perspektywy czasu, gwarantuje że jest zawsze
  • Odpowiedz
@Anesa wesele nie musi być tradycyjne. Jak miałem swoje to wszystko było tak jak sobie zażyczylismy. Najbliższa rodzina została poinformowana że wesele jest dla nas a oni są tylko gośćmi i nie mają nic do gadania. Wszyscy bawili się wyśmienicie ;) podobno hyhy
  • Odpowiedz
@elemenTH

@v1lk: niby robisz jak chcesz ale zaraz znajdą się wujki na gorzko gorzko i jakieś przypałowe pomysły.


Niech się bawią, najwyżej policja ich zgarnie i po temacie, reszta bawi się dalej ()
  • Odpowiedz
@v1lk jak po swojemu? Piraci z Karaibów muszą być jak tort wjeżdża. To tradycja tak samo jak wujek Zbyszek #!$%@? tańczy na stole.
  • Odpowiedz
@Anesa u mnie w domu panowała teza, że ślub nie jest dla mnie tylko dla gości i to oni mają się dobrze bawić a ja mam się uśmiechać i być miły. I wiem, że to jest straszny cring ale niestety dałem się zmanipulować moim rodzicom. Było wszystko co straszne - wujki się świetnie bawili, Ciotki zachwycone, my z żoną umęczeni. Teraz bym tego nie powtórzył. Ale człek był mldy, rodzice się
  • Odpowiedz
@Anesa: Zawsze można zrobić zwykle wesele bez żenady. Wszystko zależy od was. Te wszystkie jarmarczne zabawy czy tradycje wcale nie są obowiązkowe.
  • Odpowiedz
@Anesa znajoma ostatnio zrobiła wesela bez DJa/bez orkiestry/bez prowadzącego. To może być myśl dla ciebie, bo sama decydujesz o tym co się dzieje na imprezie. Pierwszy taniec chcieli, więc zatańczyli, ale nie musisz, chociaż naprawdę to 2 minuty i nie trzeba w ogóle umieć tańczyć. A co do tortu to też nie musi być, a na pewno nie musi być podpisany :) twoje wesele, twoje decyzje
  • Odpowiedz