Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 914
Z jednej strony chciałabym kiedyś wziąć ślub i mieć takie zwykłe wesele, z drugiej czuję taką żenadę jak patrzę na pierwsze tańce, tort wjeżdżający do muzyki z piratów z Karaibów i ozdoby z napisami "ten pan i pani są na siebie skazani" ( _)
  • 191
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Anesa: Brałam niedawno ślub. Większość rzeczy była pod nas, choć oczywiście nie obyło się bez masy zdjęć z gośćmi itd. Zabawy bardzo normalne, jedzenie pod nas, muzyka również. To jest dzień Państwa Młodych, jak ktoś ma inne podejście to trochę smutno. My zaprosiliśmy mnóstwo znajomych, którzy byli tam dla nas, a nie po to żeby narzekać, że rosół był za slony. Polecam ()
  • Odpowiedz
@ejenes: tu jest wykop panie, tutaj eksperci są od wszystkiego, jedyny minus to że w godzinach zajęć szkolnych nie są dostępni ponieważ są zajęci planowaniem rozdysponowania budżetu z kieszonkowego w sklepiku szkolnym.
  • Odpowiedz
@nowekontonowaja: @Anesa: Polecam zrobić tak - za kasę która miałaby pójść na ślub - zorganizować wycieczkę do USA, pozwiedzać, pojechać do LV i wziąć ślub, a po powrocie załatwić sprawy urzędowe i oznajmić wszystkim że ślubu nie będzie ;D
Kwota - w okolicach 30k PLN za 20 dni na miejscu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Norbercikk: oooo widzę tu kogoś kto nie lubi jak ktoś ma inny pogląd na swoje życie. Aktualnie sam jestem w trakcie organizowania swojego wesela i szczerze podoba mi się organizowanie tej "szopki" nie wiem jak u was, ale ja ze swoją rodziną chętnie się wódeczki napije nie mam z tym problemu(ale to pewnie dlatego że mam zajebista rodzinkę), samochód fajnie jest się karnac czymś wyjątkowym czym na codzień się nie jeździ,
  • Odpowiedz
@Anesa: ale wiesz że możesz dla rodziny zrobić bankiet - dwa -trzy ciepłe, stół zimnych przekąsek, wóda do zrycia bani, kawa tort i do domu, a dla znajomych najebkę w klubie z open barem, bez żenującego wodzireja, zespołu discopolo, oczepin, etc, itp, itd ( ͡° ͜ʖ ͡°)? Ani ksiądz, ani USC - ONI TEGO NIE SPRAWDZAJĄ ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@v1lk: I tak i nie. Trzeba znaleźć balans pomiędzy weselem urządzonym tak, żeby to młodym się podobało, ale też i tak, żeby goście nie czuli się jak gówno ( ͡~ ͜ʖ ͡°) Nie każdy musiałby się świetnie bawić przy najmocniejszej metalowej/rockowej muzyce, której słucham na co dzień. Ba, nawet niebieskiemu by się nie podobało, bo on słucha innej, a co dopiero goście. Zaproszenie na wesele to też
  • Odpowiedz
@Anesa: hasło: slow wedding.
Mamy serie wesel za sobą i nikt nie robi durnych zabaw, ani nie leci disco polo. Jest impreza z DJ, jedzeniem jakie chcesz, nie musi być płonąca szynka i Zenek Martyniuk.
Problem polega na tym, że często jedna ze stron jednak chce tego Zenka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 5
@Anesa e tam. Akurat uważam, że wesela to bardzo fajna polska tradycja. Fakt, są jakieś żenujące sytuacje, niektóre pary maja durne pomysły, ale to jest ich wesela, więc jak im się podoba to super. Miałem znajoma na weselu, gdzie 90% muzyki to było disco polo, a miałem też gdzie nie poleciała ani jedna taka piosenka. Wszystko zależy od pary.
I jeszcze jedno, mam w rodzinie 4 "mieszane" małżeństwa. W sense osoba z
  • Odpowiedz
@Anesa ale wiesz, że to Twoje wesele i to Ty ustalasz jak ma wyglądać, a nie np. obsługa sali czy zespół. To Ty wybierasz napisy na torcie, muzykę itp...
Szczerze polecam, zrobiłem tak 11 lat temu. Żadnych durnych oczepin, zbierania na wózki, dziękuje rodzicom czy innych kretynizmów.
  • Odpowiedz