Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 494
@Anesa: Same, zawsze myślałam że gdybym miała już brać ślub, to skromnie i najlepiej po cichu. Bez kogokolwiek, zrobić sobie jakiś fajny wypad na wczasy zamiast wydawać hajs na salę, żarcie itd. Mój niebieski wolałby spędzić ten dzień również z bliskimi. Ja nie miałabym nawet kogo zaprosić na taki ślub ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Anesa: Ta chęć bycia przez jeden dzień księżniczką jest w Was wdrukowana chyba genetycznie. Nawet te nowoczesne gardzące tradycjonalizmem babki marzą, jak widać o takiej żenaduwie. Wiążesz się z fajną kobietą, razem śmieszkujecie z disco polo i niezasłodkiego tortu, a po kilku latach ona ci wyskakuje, że by jednak chciała wesele na 300 osób
@Anesa moi rodzice mieli wesele w domu, zaprosili piątkę najbliższych znajomych, rozeszli się o 23 i tyle. Zupełnie nie ogarniam wielkich imprez na w ciul osób, które nic Ciebie nie obchodzą na dobrą sprawę ani Ty ich. Świętowanie ważnego w moim życiu wydarzenia zostawiam dla mnie i ludzi ważnych w moim życiu, a nie dla każdego spokrewnionego / spowinaconego / dodsnego na fb.
@v1lk: oho widzę ego urażone, bo szopka pewnie u ciebie już odbyta. XD

Tak, to jest szopka. Zwykła szopka.

Wynajmowanie samochodu na, który cię nie stać
i podjazd pod kościół, sale. Szopka nr 1.

Tańce, hulańce, oczywiście zespół MUSI BYĆ Z KLAWISZOWCEM bo to obowiązkowy element każdego wesela niespełniony klawiszowiec z mikrofonem. Szopka nr. 2.

Alkohol. O tak, hektolitry wódy, i najlepiej żeby jeszcze miały swoją etykiety z imieniem małżonków XD
Tak, to jest szopka. Zwykła szopka.


@Norbercikk: @mic333: Do tej pory mnie skręca po ślubie kuzynki czyli już jakiś 8 lat xD Niewierzący ludzie odstawiali cyrki u księdza na naukach małżeńskich, zarezerwowali kościół, zaprosili z dwie setki osób (przy czym połowę z nich znali "z widzenia"), wynajęli exclusif knajpę a do tego wszystkiego grajków disco polo xD
Oczywiście kosmiczna ilość alko więc po godzinie wesela kto nie był nawalony ten
L3gion - > Tak, to jest szopka. Zwykła szopka.

@Norbercikk: @mic333: Do tej pory m...

źródło: comment_1653280009LkKR5BWeMZv58oZnTvL9Ru.jpg

Pobierz
@L3gion to co ludzie powiedzą juz troche mało kogo obchodzi, ludzie robią imprezy jakie chcą bo to w sumie ich sprawa () ale w wielu rejonach tak, z reguly na wsiach i mniejszych miejscowościach ludzie patrzą sobie na ręce ( ͡º ͜ʖ͡º)