Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: to straszenie pipem to x #!$%@? d za każdym razem xDDD

w skrócie: idz do sądu pracy o ustalenie stosunku pracy. wskazujesz, że wnosisz o ustalenie stosunku pracy i uznanie rozwiązania tego stosunku przez pracodawce w sposób nieprawidłowy, gdzie w zaistniałej sytuacji powrót jest niecelowy i domagasz się odszkodowania za utracone wynagrodzenie, pozostawanie bez wynagrodzenia za czas wypowiedzenia i wypłatę ekwiwalentu za urlop. wysokość odszkodowania ustalasz jako sume hajsu jaki
@Itslilianka pamiętam jak w wakacje robiłem w kołchozie i nie było mnie 2 dni bo chory byłem ro jak wróciłem to taki typowy #!$%@? do mnie
Dlaczego nie było mnie ze jestem słaby i lamus bo przeziębienie to nic i powinienem pracować i mówił że jak in rękę złamał to odrazu po gipsie chodził i robił z nim xd
Sprzątasz ludziom po domach, firmy nie masz, kasujesz za godzinę u typa więcej niż u innych. Godzinę przed 8 piszesz ze jesteś chora i nie wpadniesz, bo raz jesteś chora rzeczywiście, a raz masz #!$%@? i coś sobie wymyśliłaś. To było któryś raz dobrze o tym wiesz, a później się dziwisz ze ktoś ci dziękuje za współpracę.

Miałem taka historie. Dziewczyny do sprzątania zwykle to leniwce co biegają ze słuchawkami w uszach