Wpis z mikrobloga

@stray_dog: Ja pie*dolę, tłumaczę tobie jak krowie na rowie (może masz jej IQ), że ona nie jest niczemu winna. Tym złodziejem jest ten cwaniak. Skończ jakąś szkołę, wpisz sobie w wyszukiwarkę ,,praca na czarno bez umowy" i poczytaj trochę.

,,Jeśli pracodawca zatrudnia Cię na czarno, bo postanowił podjąć tego typu ryzyko, by obniżyć koszta związane z zatrudnieniem pracownika, wtedy sam ponosi odpowiedzialność finansową za swój zły wybór, ale Tobie nie grozi
  • Odpowiedz
daj na priv jak ich #!$%@? xD monitoringu nie mieli chyba


@Itslilianka: weź zrób potem jakiś post co się wydarzy u janusza po odwiedzinach smutnych panów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Chętnie poznam tą historię
  • Odpowiedz
@stray_dog: Nazywasz nas złodziejami, a sam srasz na to, że według PRAWA to on jest winny jak sam przyznajesz xDD

Mentalność Kalego. Złodziejem jest ten cwaniak. Ona jest osobą POSZKODOWANĄ. Pójdź sobie na konsultacje z prawnikiem, może wytłumaczy tobie tę kwestię lepiej niż ja. No i zapoznaj się z pojęciem ,,złodziej''.

W sumie to mnie zbanuj, nazywasz niesłusznie nas od złodziei samemu nie respektując prawa i ty jeszcze mówisz coś o
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Itslilianka: no jak bez umowy, to bez umowy, czego się spodziewasz pracując u kogoś bez umowy, że Cię nie oszuka? Po to właśnie nie zawiera się umów.
  • Odpowiedz
@Itslilianka ludzie z gastro nie są wcale tacy #!$%@?
ludzie z gastro:

miałam podobną akcję jak musiałam się uczyć na egzaminy i zapowiedziałam to wcześniej nawet i było ok po czym jak potwierdziłam że nie dam rady przyjść na pewno na weekend to dostałam smsa pod tytułem "w takim razie możesz już nie przychodzić wcale" xD no i nie przyszłam XD

  • Odpowiedz
spoko ja wolę mieć 15k bez umowy chcesz to płać na głodową emeryturę i gówno nfz xD


@Marvel7: Dzięki temu że mam umowę o pracę za prywatną opiekę medyczną płacę grosze i nie muszę mieć żadnej styczności z chamskimi lekarzami z NFZ, tylko jak coś potrzebuję to się umawiam przez telefon bez problemu... Dzięki temu często korzystam, robię regularnie badania profilaktyczne i usuwanie kamienia, podczas gdy wielu ludzi w PL potrafi
  • Odpowiedz