Wpis z mikrobloga

Aa idź pan wczoraj napisałem że nie mogę przyjść bo jestem chory (niestety złapałem od kogoś jelitowke na komunii) i #!$%@? szef do mnie dzwonił że kierowniczka płacze że nie ma zastępstwa i jak to tak że ja nie przyjdę xSD no i chyba też zostałem #!$%@? bo mi usunęli zmiany xddd
@Itslilianka: kiedyś byłem młody i głupi i też pracowałem bez umowy. Dostawałem wypłatę poniżej minimalnej a hajs który powinien iść w podatki szedł do kieszeni pracodawcy. Szkoda, że tego nigdzie nie zgłosiłem, teraz żałuję, że się dałem tak wyruchać ale byłem młody i głupi. Opie nie popełnij tego samego błędu.

@Itslilianka: zarejestrowałaś się chociaż jako bezrobotna albo masz chociaż status studenta? bo jak nie, a korzystałaś z lekarza to za niego zapłacisz. Może nie teraz, ale za kilka lat Cię dorwą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mówię z własnego doświadczenia
@yuio

Wiesz ze 90% agentek co robią bez umowy nie ogarnie jak się idzie do sądu. Nawet do zadzwonienia do Pipu byłby problem


No wiem, ale też wiem, że jak się pokarze kierunek to takie agentki mogą się zreflektować i np udać się do jakiegoś pełnomocnika, albo na nieodpłatna pomoc prawna i pociągnąć temat ¯_(ツ)_/¯