Wpis z mikrobloga

Ale ta katolicka sekta to stan umysłu xD
Ciąg dalszy w komentarzach
Jak ja się cieszę że jestem zaszczepiony przeciwko katolickiej sekcie apostazją i nawet jakby kiedyś wpłynęło zapytanie od kogoś z rodziny w tej sprawie czy bym zostal chrzestnym to "chętnie ale nie jestem nawet katolikiem i wypisałem się z kościoła więc nie mogę ¯\_(ツ)_/¯"
I btw. Podoba mi się ze coraz więcej osób tzw. Religie katolicką nazywa sektą co coraz częściej spotykam w komentarzach na fb i nie tylko, ja używam juz od bardzo dawna i jestem z tego dumny. Trzeba minimum odwagi żeby ich nazywać po imieniu i cieszy mnie coraz większa liczba odważnych osób.

#polska #neuropa #katolicyzm #bekazprawakow
#bekazkatoli
Serylek - Ale ta katolicka sekta to stan umysłu xD 
Ciąg dalszy w komentarzach
Jak ...

źródło: comment_1651484064jV4b9ScxeyZ8UgKS8rtWdG.jpg

Pobierz
  • 89
@duzeelobenc: @Serylek: niezależnie od potencjalnej prawdziwości gniję z tego straszliwie, przecudowne!

Dodatkowo szczytem patologii jest "zostań chrzestną, dziecku nie odmówisz!". Kwituję, że nie odmawiam dziecku, bo jeszcze mówić nie umie, tylko rodzicowi. A po drugie nie mam bierzmowania i nie wierzę, więc... Tu pojawiają się argumenty typu "jak śmiesz śmieć" i "to z księdzem można załatwić".

I to pokazuje pięknie podejście sekciarzy i większości czarnej zarazy reprezentującej KK.
@Serylek: Każda religia to sekta. Tylko tyle, że jak sekta jest mała to jest sektą i beee, jakieś popraprańce. A jak jest duża to ooo religia poważna taka ooo.

A co do wywalania ogromnych pieniędzy na głupoty, to nie trzeba być w sekcie, żeby to robić. Tutaj to kompletnie nie ma nic do sekty, bo przecież ksiądz nie ma profitu z tego, że ktoś płaci za salę. Że ktoś kupi dzieciakowi