Wpis z mikrobloga

Ale ta katolicka sekta to stan umysłu xD
Ciąg dalszy w komentarzach
Jak ja się cieszę że jestem zaszczepiony przeciwko katolickiej sekcie apostazją i nawet jakby kiedyś wpłynęło zapytanie od kogoś z rodziny w tej sprawie czy bym zostal chrzestnym to "chętnie ale nie jestem nawet katolikiem i wypisałem się z kościoła więc nie mogę ¯\_(ツ)_/¯"
I btw. Podoba mi się ze coraz więcej osób tzw. Religie katolicką nazywa sektą co coraz częściej spotykam w komentarzach na fb i nie tylko, ja używam juz od bardzo dawna i jestem z tego dumny. Trzeba minimum odwagi żeby ich nazywać po imieniu i cieszy mnie coraz większa liczba odważnych osób.

#polska #neuropa #katolicyzm #bekazprawakow
#bekazkatoli
Serylek - Ale ta katolicka sekta to stan umysłu xD 
Ciąg dalszy w komentarzach
Jak ...

źródło: comment_1651484064jV4b9ScxeyZ8UgKS8rtWdG.jpg

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
@Serylek Widzę, że gimboateiści jak zwykle wymyślają jakieś scenariusze, które nie miały miejsca, a potem je obśmiewają dla poklasku. Tak samo każdy gimboateista ma kolegę, który go upomina jak je mięso w piątek/święta.
  • Odpowiedz
@Serylek: Jeśli to faktycznie legit - niech autorka wyśle te screeny do reszty rodzinki i pokaże, jaką żmiją jest ta typiara. Niech się wywali z kasy na organizację i płacze, że nikt na tę komunię nie przyjdzie. To byłoby piękne. Wystarczy, że rodzina przyjdzie do kościoła (żeby dziecku nie było przykro), a potem - cyk, chata
  • Odpowiedz
@Serylek: Córka lvl 13 twierdzi, że wierzy w boga, ale nie w kościół jako instytucję. Normalnie zapisałem ją na religię itd. Jednak w przyszłości sama ma zdecydować co i jak. Widzę, że traktuję instytucję jak "sektę" , która szkodzi religii.
  • Odpowiedz
próbujecie dyskredytować a to nie jest fake, info z 1 ręki, tak katole potrafią być tacy bezczelni


@Serylek: ja pierdzielę, nie sądziłem że apostazjaci są większymi debilami niż madki z grupy "MOPS i inne zasiłki". Tylko nie zapomnij przekazać więcej info po 16 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
chętnie ale nie jestem nawet katolikiem i wypisałem się z kościoła więc nie mogę ¯_(ツ)_/¯"


@Serylek: otóż możesz, wystarczy że matka chrzestna będzie katoliczką. Nie oszukałes systemu
  • Odpowiedz
@Serylek: XD sprowadzenie całej religii do jednostki patologicznej i fapowanie pod tezę. Mam nadzieje ze na Boże narodzenie grasz w fifke i jesz kurczaki z kfc, choinki niema a na śluby nie chodzisz. Inaczej hipokryta
  • Odpowiedz
@Serylek: O chlopie. Co czytam Twoje wpisy to przekonuje sie ze nie jestes tak glupi jak sie wydaje. Tylko troche glupszy. Jakas cieta rozmowa z dupy, prowadzona w sposob calkiem sztampowy. Na 100% legit.
  • Odpowiedz