Wpis z mikrobloga

Ale ta katolicka sekta to stan umysłu xD
Ciąg dalszy w komentarzach
Jak ja się cieszę że jestem zaszczepiony przeciwko katolickiej sekcie apostazją i nawet jakby kiedyś wpłynęło zapytanie od kogoś z rodziny w tej sprawie czy bym zostal chrzestnym to "chętnie ale nie jestem nawet katolikiem i wypisałem się z kościoła więc nie mogę ¯\_(ツ)_/¯"
I btw. Podoba mi się ze coraz więcej osób tzw. Religie katolicką nazywa sektą co coraz częściej spotykam w komentarzach na fb i nie tylko, ja używam juz od bardzo dawna i jestem z tego dumny. Trzeba minimum odwagi żeby ich nazywać po imieniu i cieszy mnie coraz większa liczba odważnych osób.

#polska #neuropa #katolicyzm #bekazprawakow
#bekazkatoli
Pobierz Serylek - Ale ta katolicka sekta to stan umysłu xD 
Ciąg dalszy w komentarzach
Jak ...
źródło: comment_1651484064jV4b9ScxeyZ8UgKS8rtWdG.jpg
  • 89
@Serylek: Z całej rozmowy cały wątek katolski to tylko to że będzie komunia, żebrząca madka może nawet być niewierząca ale komunię robi ze względu na "bo co ludzie powiedzą".
No ale wykopek już z pianą na pysku by szarpał katolstwo za gardła xD
Jesteście tak samo żenującymi dzbanami z wypranym mózgiem jak mohery.
Tak samo jest z weselami, ale tam to już dobre dziesiątki tysięcy lecą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@GratisLPG: Heheszki heheszkami, ale niestety ciężko jest zorganizować wesele w 4-cyfrowym budżecie... No chyba że ślub w US a potem zapraszasz gości do domu, ale jak chcesz wynająć salę to za talerzyk biorą 250 zł (to raczej średnia cena, a nie cena za fancy salę, bo w tych to biorą
@GratisLPG: W ogóle mnie nie dziwi i nie szokuje taka kwota... Zwłaszcza że generalnie nieszczególnie opłaca się robić małe wesela - przy małym weselu koszta fotografa, zespołu, strojów, obrączek gorzej się amortyzują, bo rozkładają się na mniej osób, a do tego trudno o wynajem małej sali... Im mniej gości, tym mniej kopert, więc mniejsze są szanse na to, że koszt wesela się zwróci.

Mi ze wstępnych szacunków wyszło 20k za 30-osobowe
@Serylek: czyli gdyby ktos prosil o kase na samochód, to wtedy "BMW sekta!!" nie rozumiem co to za logika, ze jak jedna osoba jest dzbanem to od razu cała organizacja do ktorej należy jest be
@Serylek:
1. fejk
2. życie na pokaz i ponad stan nie jest tożsame z katolicyzmem czy w ogóle religią chrześcijańską. Lwia część Ukrainek to ateistki lub wierzą w jakieś taroty, a potrafią kupić torebkę Gucci do ubioru z ciucha, żeby chociaż tę jedną rzecz mieć na pokaz. U Polaków to samo.
3. prawdziwi chrzestni w katotalibanie kupują święty obrazek, biblię i medalik, dlatego na chrzestnych się nie bierze mocno wierzących najczęściej
@Serylek: a ateiści to już nie potrafią być bezczelni? Oczywiście możesz sobie wierzyć w co chcesz ale wiara nie ma nic do poziomu bezczelności danego człowieka XD