Wpis z mikrobloga

Hej motoryzacyjne mirki. Jest sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kumpla siostry koleżanka (nie znam jej) chce kupić autko do 26 koła.

Pracuje w Szwajcarii i musi być to auto z napędem na cztery buty.

Kumpel zaproponował Suzuki - patrz na grafikę - https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-sx4-jeden-wlasciciel-4x4-nowe-hamulce-serwis-aso-2-kpl-kol-ID6Ey6f8.html

Ja zaproponowałem Audi A3 - jedno z ogłoszeń: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-2-0-tdi-8v-quattro-po-wymianie-rozrzadu-ID6EySWN.html

Dziewczynie się pali, ja obecnie nie siedzę w runku aut, a już z napędem na cztery buty, to już wcale. Polecam czterobutowce Audi oraz Subaru i tyle.

Auto ma być tanie w serwisie, dlatego marka Audi jest dla mnie w tym lepsza od marki Suzuki, bo jest w cholerę zamienników. Zastanawiam się też czy nie lepiej benzynę, która nie choruje na wtryskiwacze czy pompę wysokiego ciśnienia, a i turbosprężarka wymaga opieki.

W grę wchodzą tylko raty.

Macie jakieś propozycje czy przemyślenia?

#motoryzacja #samochody #mirekhandlarz #audi #suzuki
Pobierz
źródło: comment_16507678940o4E9W5k5pFWLEuTykyJlF.jpg
  • 176
@Rick_Sanchez: Można zagazować, te silniki są do tego idealne, a nie jedzie? No nie wiem, wyprzedzić wyprzedzisz, wystarczy dla kobiety, na autostradzie poleci będzie problemu 200, to nie auto na wyścigi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@StaryWedrowiec: nie zgodzę się z opinią że diesle są wadliwe, mój tato jeździł tym samym dieslem tylko w a4, i był bardzo,o zadowolony. Mama różowej ma suzuki która wymieniłeś m, też jest zadowolona, ale z tych dwóch modeli wybrał bym audi a3, tylko zastanawia mnie czy ceny tak poszły do góry? 27k za auto tej klasy z 2007 roku to według mnie dużo. Trzeba mieć też na uwadze że taki autami
@StaryWedrowiec: mam suzuki i polecam, 4x4 mimo ze wiskotyk to świetnie działa, razem z abs blokuje uślizg kół. Na śniegu tez ekstra, w trybie snow bardzo dobrze pilnuje trakcji. Nigdy bym nie wziął diesla a do tego czegoś co ma 20lat
często trzeba kupić na przykład nowy licznik, a taki do audi kosztuje mniej, bo jest ich na rynku więcej, w sensie używanych.


@StaryWedrowiec: odkąd nie jeżdżę niczym od VW zapomniałem, że takie rzeczy jak liczniki mogą się w ogóle #!$%@?ć. Licznik do Audi może tańszy, ale za to w Suzuki nigdy się nie zepsuje.

pierwsza zasada - nie kupuj od handlarza.


@gosvami: pierwsza zasada - patrz co kupujesz, a nie