Wpis z mikrobloga

Hej motoryzacyjne mirki. Jest sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kumpla siostry koleżanka (nie znam jej) chce kupić autko do 26 koła.

Pracuje w Szwajcarii i musi być to auto z napędem na cztery buty.

Kumpel zaproponował Suzuki - patrz na grafikę - https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-sx4-jeden-wlasciciel-4x4-nowe-hamulce-serwis-aso-2-kpl-kol-ID6Ey6f8.html

Ja zaproponowałem Audi A3 - jedno z ogłoszeń: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-2-0-tdi-8v-quattro-po-wymianie-rozrzadu-ID6EySWN.html

Dziewczynie się pali, ja obecnie nie siedzę w runku aut, a już z napędem na cztery buty, to już wcale. Polecam czterobutowce Audi oraz Subaru i tyle.

Auto ma być tanie w serwisie, dlatego marka Audi jest dla mnie w tym lepsza od marki Suzuki, bo jest w cholerę zamienników. Zastanawiam się też czy nie lepiej benzynę, która nie choruje na wtryskiwacze czy pompę wysokiego ciśnienia, a i turbosprężarka wymaga opieki.

W grę wchodzą tylko raty.

Macie jakieś propozycje czy przemyślenia?

#motoryzacja #samochody #mirekhandlarz #audi #suzuki
Pobierz
źródło: comment_16507678940o4E9W5k5pFWLEuTykyJlF.jpg
  • 176
@fizycznyrobol
Na kredyt samochod w panstwoe gdzie utrzymanie jest najtrudniejsze. KUPI za 4,5tys frankow a pozniej mechanik bedzie bral po 500. Lepiej jak napisales do 15 a reszte na naprawe

@wrocilem_bo
To chyba ja mialem stycznosc z inna szwajcaria. U nas duzo vw od 2005 do 2010 a w szwajcarii malo. Wola kupic w leasing nowy, bo naprawa starego jest bardzo droga. Chyba, ze maja stary bezawaryjny, ale tam jest wiecej nowych
@StaryWedrowiec weź się rozejrzyj za renault koleos
To są bardzo niedocenione auta stąd też niższa cena. Części zamienne razem z nissanem więc ceny są spoko.
Komfortowe wygodne i ma dobry napęd. Jeżdżę tym często po #!$%@? drogach i póki co przy 180 k przebiegu to wymieniłem świece, hamulce, i standardowo płyny i filtry raz do roku.
Ostatniej zimy stary się pickupem zakopał w sniegu to bez problemu go wyciągnąłem mimo iż jest
@StaryWedrowiec: Łoczywiscie rze łoudi. Przecie bez ołdi to niema prestirzu. A rze tam sprowadzone jako wsad do huty rzelaza i podpicowane przez miecia w gararzu to co w tym złego? Mieciu tez mósi jakuś zarobić na hleb. A ołdi to w ogule się nie psuje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Skowyrny_Johnny: to jeszcze mało widziałeś, ostatnio na grupie audi widziałem gościa co wystawił a4 b6 1.8T bex 190 koni za 25 tysięcy, a auto z 2002 roku, czyli ma już 20 lat. To go ludzie tam zjedli i usunął ogłoszenie.
@StaryWedrowiec: stary opa dal mu ultimatum albo suzuki albo zadnego auta ci nie kupie nierobie xD i op chce potem pokazac staremu ze na forum motoryzacyjno wykopowym wszyscy polecaja audi xDDD A ON NIE CHCE BO KOLEDZY BEDA SIE SMIAC I ONI MAJO ALDI
@StaryWedrowiec: Audi tanie w utrzymaniu, wiele zamienników XDD Te auta sypią się jak dziewczyny z miast powiatowych, a dostać sztukę nie upalaną przez jakiegoś Rafałka, który kupił wymarzone auto po powrocie ze szparagów z Holandii to już wyższa szkoła jazdy i rzecz niemożliwa. Diesel jeszcze jako tako ale benzyna to już całkowity odlot, najbardziej awaryjne gówno. Nie potrzebuje żadnego 4x4, niech zrezygnuje z tego i zostanie jej dużo więcej kasy na