Wpis z mikrobloga

Czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć, czemu lewaki sobie utarły, że konfederacja jest partią anty-kobiecą? Co takiego w jej programie jest antykobiece, oprócz zakazu skrobanki?
Bo porównując, tutaj jest program i polityka lewicy: wyższy wiek emerytalny dla mężczyzn, pozbawienie praw mieszkalnych (kobieta może wywalić mężczyznę z mieszkania, nawet jeżeli jest jego), przymusowa służba i obowiązek umierania na froncie (dla mężczyzn tylko, ofc.), zakaz zatrudniania mężczyzn na stanowiskach menadżerskich powyżej 50% (kobiet może być więcej ofc), obowiązek przekazywania emerytur mężczyzn kobietom (połowa emerytury mężczyzny po jego śmierci ma iść na kobietę), obowiązkowe dopłacanie do pensji kobiet, obowiązkowe opłacanie składek zdrowotnych na kobiety przez mężczyzn (urlopy dla kobiet), urlopy menstruacyjne opłacane przez mężczyzn, dodatkowe punkty na rekrutację na studia dla kobiet, ujemne punkty w rekrutacji na stanowiska państwowe dla mężczyzn... Mam wymieniać dalej?

Oprócz zakazu skrobanki, jakie poglądy polityczne konfederacji sugerowałyby, że są partią anty-kobiecą (bardziej niż lewica jest anty-mężczyzn)? Czy zwyczajnie chodzi o to, że jak partia traktuje wszystkich razem tak samo, a nie kobietom wszystkiego co sobie chcą, to z automatu według lewicy są anty-kobiecą?

#polityka #konfederacja #lewica
  • 65
@Kryspin013: Ok, ale czy jesteś w stanie wymienić choć jeden pomysł konfederacji (oprócz zakazu skrobanki) - i mówię o takim realnym pomyśle - który jest anty-kobiecy? Wybierz choć jeden o takiej wadze jak lewicowe pomysły anty-mężczyznowe.


@Nie_RabarbaR: ale jakie to ma znaczenie? Chodzi o przekaz partii. Spermiarze piszący do mężatek publicznie, że by je przeruchali siedzą przecież bezpośrednio w partii.

Do tego spiknięcie się z orgioszuris, tradycyjny model rodzinny bo
@Nie_RabarbaR: Nie, po prostu nie rozumiem jakie to ma znaczenie. Będziesz np udawać, że konfederacja nie ma nic przeciwko gejom i politycy konfy nie mówili o batożeniu gejów bo nie ma tego w programie partii?

Albo, że poszczególni politycy konfederacji nie są prorosyjscy bo nie ma tego w programie partii?

Odwracam pytanie, skoro konfa jest taka super dla kobiet to dlaczego konfederacja praktycznie nie ma polityczek?

Nawet za czasów korwinowskich partii
@Kryspin013: @Nie_RabarbaR Czyli się wyjaśniło, Konfa to antykobieca partia bo neuropek uważa, że wyborcy siedzą na tagu przegryw no i że Wilk podkręcał jakąś feministkę na tt XD


@Nighthuntero: Nie przekręcaj moich słów kucu. Wyżej zadałem pytanie dlaczego konfederacja praktycznie odstrasza kobiety? Jak korwin miał swoje partie to wtedy praktycznie miał kobiety w swoich szeregach, dlaczego teraz w konfederacji nie ma polityczek?
@Kryspin013: No dobra, to dlaczego jest anty-kobieca? Bo zacząłeś mówić o jakichś gejach, ale ja pytam o kwestię kobiet. Nie licząc skrobanki, czemu uznajesz że polityka konfederacji jest anty-kobieca. Czy kojarzysz np. jakieś ustawy anty-kobiece (oprócz antyaborcyjnych) na które konfederacja głosowała? Albo jakieś sugestie ustaw? Albo jakiekolwiek pomysły wyborcze? Cokolwiek?