Wpis z mikrobloga

Hej motoryzacyjne mirki. Jest sprawa. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kumpla siostry koleżanka (nie znam jej) chce kupić autko do 26 koła.

Pracuje w Szwajcarii i musi być to auto z napędem na cztery buty.

Kumpel zaproponował Suzuki - patrz na grafikę - https://www.otomoto.pl/oferta/suzuki-sx4-jeden-wlasciciel-4x4-nowe-hamulce-serwis-aso-2-kpl-kol-ID6Ey6f8.html

Ja zaproponowałem Audi A3 - jedno z ogłoszeń: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a3-2-0-tdi-8v-quattro-po-wymianie-rozrzadu-ID6EySWN.html

Dziewczynie się pali, ja obecnie nie siedzę w runku aut, a już z napędem na cztery buty, to już wcale. Polecam czterobutowce Audi oraz Subaru i tyle.

Auto ma być tanie w serwisie, dlatego marka Audi jest dla mnie w tym lepsza od marki Suzuki, bo jest w cholerę zamienników. Zastanawiam się też czy nie lepiej benzynę, która nie choruje na wtryskiwacze czy pompę wysokiego ciśnienia, a i turbosprężarka wymaga opieki.

W grę wchodzą tylko raty.

Macie jakieś propozycje czy przemyślenia?

#motoryzacja #samochody #mirekhandlarz #audi #suzuki
Pobierz
źródło: comment_16507678940o4E9W5k5pFWLEuTykyJlF.jpg
  • 176
@ha-mir: Zajebiście wygląda i ma dwukomorowy damper, dzięki czemu zawieszenie wybiera nawet liście z nawierzchni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kupiłem zajechanego i go wyremontowałem, zmodyfikowałem. Szkoda go zajeżdżać, lepiej uzbierać z 3-5 koła, kupić jakąś zjazdówkę, wyremontować, zrobić pod siebie i walić pełnym ogniem na zjazdach, by robić postępy bez zamartwiania się o wyjątkowy rower, którym jeździ się na co dzień.
Pobierz
źródło: comment_1650843999jAMm4dZvwUYc2nBsFjbxAp.jpg
@StaryWedrowiec: Wiem, że na zdjęciu to nie Trek, poznałem po ramie.
Dobrze, że ogarniasz temat sam, bo ceny serwisów są zabójcze. Mam podobnie, ale jak słyszę od znajomych co się dzieje, to może trzeba się przebranżowić. :-)

To spóźnione wszystkiego najlepszego!
I tak jestem starszy…
@StaryWedrowiec: Kozackie rowery, laski się zapytaj, co zrobi, a raczej czy będzie w stanie finansowo ogarnąć jak się samochód rozkraczy w połowie drogi między Szwajcarią a PL? Na przykład pójdzie uszczelka pod głowicą, a ona będzie musiała siedzieć w hotelu i czekać, aż zrobią. Małe Suzuki Sx4 na taką trasę to nie wiem czy to dobry pomysł i rozumiem dlaczego zaproponowałeś A3. Ona będzie musiała się dobrze zastanowić co ma zrobić
@StaryWedrowiec: Musisz brać pod uwagę, że jako naród jesteśmy mistrzami w czytaniu bez zrozumienia.
Z drugiej strony, patrząc na Twoje wpisy możemy sobie przyłożyć piątkę bo życiorysy mamy bardzo podobne, więc będzie nam się łatwiej dogadać i sensownie tej dziewczynie coś doradzić. Jeśli jest obrotna, to kupi coś w Szwajcarii, pojeździ rok, sprzeda w PL i szybciej spłaci kredyt. Czytałem że w PL jest dużo chętnych na te samochody, mieszkam za
jednak przy moim trybie jazdy pozostanę przy HT.


@ha-mir: Kumpel, który był wielkim fanem HT, kupił niedawno niedrogiego fulla Lapierre na kołach 29 cali za jakoś 8-9 klocków i teraz już nie śmiga nie wiadomo ile kilometrów, ale uczy się skakać, jeździć na jednym kole, itp. Polecam ten tryb życia. ( ͡º ͜ʖ͡º)

@Bialy_Mis: Zapomniałem cię zawołać, a wrzuciłem kolejne foty rowerów.