Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie kupna domu w #usa #texas okolice #dallas z rynku pierwotnego.

Najważniejsza rzecz tu dla każdego #deweloper to infrastruktura drogowa. Drogi zwykle buduje się kilka lat przed rozpoczęciem sprzedaży, często wyglada to tak jak na zdjęciu. Bywają dwu lub nawet trzy pasmowe drogi w szczerym polu do nikąd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak by kto był zainteresowany tematem nieruchomości w Texas, pytać śmiało. Odpowiem, pewnie z opóźnieniem bo właśnie idę spać ;)

Pzdr

#nieruchomosci #budownictwo #kredythipoteczny #hipoteka #stopyprocentowe #mieszkaniedeweloperskie #dom

thoorgal - Jestem na etapie kupna domu w #usa #texas okolice #dallas z rynku pierwotn...

źródło: comment_16500826201kXQ28vSWbXqVfQENbBP1W.jpg

Pobierz
  • 273
  • 229
@matryja: Zwykle nie więcej niż godz drogi do granic metropolii. Całe DFW (Dallas - Fort Worth) oparte jest na takich osiedlach „Suburb” połączonych siecią autostrad.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Suburb

Same osiedla to tylko domki. Nie zawsze dom na domu, tam gdzie kupuje dom działki są 40 arowe (1 akr) - wyglada to bardziej jak rancza.

Zazwyczaj zaraz obok takich osiedli powstają szybko restauracje, centra handlowe, siłownie itp. Niestety zapomnij o tym ze mógłbyś gdzieś
@thoorgal: kurła chodnika nie ma? Ja głupi chciałem pytać czy jakaś kolej podmiejska tam jest czy coś, ale skoro nawet chodnika nie robią to się nie pytam xD

Mieszkałeś już na takim osiedlu? Nie obawiasz się tego, że będziesz się wkurzać tym, że nic nie ma pod domem? Z jednak strony duże działki +zadupie są spoko bo cisza ale z drugiej strony jak zostaniesz rodzicem to będziesz robił na drugi etat
kurła chodnika nie ma? Ja głupi chciałem pytać czy jakaś kolej podmiejska tam jest czy coś, ale skoro nawet chodnika nie robią to się nie pytam xD

Mieszkałeś już na takim osiedlu? Nie obawiasz się tego, że będziesz się wkurzać tym, że nic nie ma pod domem? Z jednak strony duże działki +zadupie są spoko bo cisza ale z drugiej strony jak zostaniesz rodzicem to będziesz robił na drugi etat za taksówkarza