Wpis z mikrobloga

Jestem na etapie kupna domu w #usa #texas okolice #dallas z rynku pierwotnego.

Najważniejsza rzecz tu dla każdego #deweloper to infrastruktura drogowa. Drogi zwykle buduje się kilka lat przed rozpoczęciem sprzedaży, często wyglada to tak jak na zdjęciu. Bywają dwu lub nawet trzy pasmowe drogi w szczerym polu do nikąd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak by kto był zainteresowany tematem nieruchomości w Texas, pytać śmiało. Odpowiem, pewnie z opóźnieniem bo właśnie idę spać ;)

Pzdr

#nieruchomosci #budownictwo #kredythipoteczny #hipoteka #stopyprocentowe #mieszkaniedeweloperskie #dom

thoorgal - Jestem na etapie kupna domu w #usa #texas okolice #dallas z rynku pierwotn...

źródło: comment_16500826201kXQ28vSWbXqVfQENbBP1W.jpg

Pobierz
  • 273
  • Odpowiedz
@thoorgal: to uczucie gdy nie wiem, czy to zesranie sie wykopków o dojazd do roboty 1h, czy brak 'infrastruktury' na osiedlu czy 'uzależnianie się od auta' to tak serio, czy trollują XDDDD

mam wujka pod NYC, konkretnie w marlboro, to nakminał, że najpierw ciśnie furą pod miasto gdzie ma wynajęte miejsce parkingowe, a potem metrem do roboty.


@eltanol3000: Dlatego na te komentarze nawet nie odpowiadam :)
Znajomy dostał przeniesienie z
  • Odpowiedz
Obecnie nowe domy w Teksas zaczynają się od $300k (małe domki daleko od metropolii). Górnej granicy nie ma :). Średnia w całych stanach to chyba już ponad $400k

@thoorgal: Ale że budowa, czy kupno?

Wydaje się tanie w porównaniu do zarobków. Czy potwierdzasz?


@Filipterka25: Te ceny to rynek pierwotny czyli budowa, takie domy z rynku wtórnego to ok $100k więcej obecnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thoorgal: komentarzami niektórych przygłupów, którzy nie tylko nie byli w USA, ale nawet nie znają nikogo, kto był ( ͡° ͜ʖ ͡°) się nie przejmuj. Nie mają pojęcia o temacie, dodatkowo komuna w głowach nadal silna (przywiązanie do zbiorkomu i innych socjalistycznych rozwiązań). W dupie byli, gówno widzieli ale na wykopie strugają ekspertów ( )
  • Odpowiedz
@thoorgal: co robisz w USA i jak długo tam mieszkasz? Jak się tam znalazłeś? Ile zarabiasz? Jakiej wielkości jest średni dom oraz działka w TX? I jaki koszt zakupu domu?
  • Odpowiedz