Wpis z mikrobloga

Miruse - z bloków, jak przechowujecie swoje rowery ? Nie chce go trzymać w ogólnym schowku, bo tam syf nie ma miejsca, każdy ma klucz, i nie wiem czy spoko trzymać rower za ponad 5k. Kupiłem rower tydzień temu i w sumie jak rano jadę to siedzi w domu przez wieczór ale jak nie jadę no to całą noc jest na ogródku przypięty do stolika metalowego, za wysokim płotem to pewnie bym się obudził jak ktoś będzie przeskakiwał przez płot w środku osiedla i bawił się z metalowym stolikiem. Ale bardziej mnie martwi korozja jak on ma cały czas siedzieć na dworze, macie jakieś domki na balkonach/ogórdkach na rower ? To się sprawdza ? Żona nie pozwoli trzymać w mieszkaniu () Czy jednak muszę kupić dom na wsi z garażem do rowera ?
#rower
  • 86
  • Odpowiedz
Tak wiem, że najrozsądniej w mieszkaniu trzymać, ale może ktoś w wątku ma taki domek ogrodowy trzyma tam rower i może powiedzieć - tak to jest dobry pomysł, używam od 100 lat, rower jak nówka, lub nie, gówniany pomysł, śpij z rowerem w łóżku
  • Odpowiedz
Żona nie pozwoli trzymać w mieszkaniu


@kalosz3000: a na piwo z kolegami pozwala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Normalnie w mieszkaniu. Albo do ściany, albo jakiś stojak i koniec tematu. Powiedz jej od razu co to trenażer i ile musi wygospodarować miejsca na zimę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gówniany pomysł, śpij z rowerem w łóżku


@kalosz3000: Moje i różowej stoją aktualnie obok łóżka w sypialni.
Niedługo się zbiorę w sobie i je powieszę.
Problem się zacznie jak w rodzinie pojawią się kolejne dwa rowery. Chyba trzeba będzie dziecko eksmitować ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Im_from_alaska: @krabozwierz: jako osoba wychowana poza miastem w domu jednorodzinnym a do niedawna mieszkajaca w bloku w miescie moge powiedziec tylko tyle, ze brak miejsca na takie rzeczy jak drogie rowery, motocykl, sprzet wedkarski, narzedzia itp byl jednym z glownych powodow, dla ktorych sprzedalem mieszkanie w #!$%@? i kupilem dom na wsi. Osobiscie nie wyobrazam sobie trzymania takich rzeczy w mieszkaniu, budzi to we mnie nieodparte skojarzenia z czasami slowianskimi,
  • Odpowiedz
@Prusti: dokładnie tak jak @Im_from_alaska: wspomniał - co mi po pieniądzach, skoro od nowa będę musiał szukać roweru i czekać po kilka/kilkanaście miesięcy? A druga sprawa, że i tak pewnie ubezpieczalnia nie wypłaci tyle pieniędzy, żebym mógł sobie odkupić rower na takim samym osprzęcie co skradziony. W dodatku daje sobie rękę uciąć, że będą tylko szukali dziury w dupie, żeby nie wypłacić odszkodowania, albo nie wypłacić pełnej wartości
  • Odpowiedz
@Lohengrin: Balkon bez żadnych zabezpieczeń przed warunkami atmosferycznymi ? Ja ciągle jednak myślę o takiej szopce na ogródek bo to nie tylko do roweru się przyda mi. Ale narazie nikt w sumie nie napisał opinii
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kalosz3000: uchwyty / wieszaki na ścianę. Nie wyobrażam sobie trzymania rowerów za kilka/kilkanaście/kilkadziesiąt tysięcy PLN poza mieszkaniem czy domem. Z żoną 3 rowery trzymamy w domu, 2 kolejne (o mniejszej wartości) w komórce lokatorksiej.
  • Odpowiedz