Wpis z mikrobloga

Miruse - z bloków, jak przechowujecie swoje rowery ? Nie chce go trzymać w ogólnym schowku, bo tam syf nie ma miejsca, każdy ma klucz, i nie wiem czy spoko trzymać rower za ponad 5k. Kupiłem rower tydzień temu i w sumie jak rano jadę to siedzi w domu przez wieczór ale jak nie jadę no to całą noc jest na ogródku przypięty do stolika metalowego, za wysokim płotem to pewnie bym się obudził jak ktoś będzie przeskakiwał przez płot w środku osiedla i bawił się z metalowym stolikiem. Ale bardziej mnie martwi korozja jak on ma cały czas siedzieć na dworze, macie jakieś domki na balkonach/ogórdkach na rower ? To się sprawdza ? Żona nie pozwoli trzymać w mieszkaniu () Czy jednak muszę kupić dom na wsi z garażem do rowera ?
#rower
  • 86
@kalosz3000: chcesz trzymac rower za 5k na dworze mieszkając w bloku? moze go od razu na złom oddaj? w mieszkaniu albo w garazu to jedyna sensowna opcja. ewentualnie jak bys miał dom to sobie mozesz szopę postawić na rower ( ͡º ͜ʖ͡º)
@FaterAnona: no właśnie dlatego rzuciłem pytanie już na samym początku, mam 30 m ogródek to mogę jakąś szopę postawić, i się pytałem czy ktoś ma takie coś np z allegro, i czy to faktycznie jest spoko - nie wpływają na rower warunki atmosferyczne w takiej szopce
@tomek_27: @webdruid: @Talarkowy: @kuraku: @Re-l: @kalosz3000: wszystkie te zapostowane zdjecia wygladaja tragicznie, nie dziwie sie OPowi, ze szuka innych sposobow. Rower z kazdego pomieszczenia w ktorym jest przechowywany robi szope. Jeszcze postawiony gdzies pod oknem w sypialni jak @niejedzkitku: zapostowal wyglada spoko, ale reszta to xD. Widzialem spoko rozwiazanie pic rel, z tych wszystkich zapostowanych wyglada to najlepiej
dirtydenier - @tomek_27: @webdruid: @Talarkowy: @kuraku: @Re-l: @kalosz3000: wszystki...

źródło: comment_1649151085YVL7lylzypzXVC9my8YalM.jpg

Pobierz
@kalosz3000: większość ludzi co mieszkają w bloku raczej nie mają ogródka, też bym wolał trzymać rower w piwnicy, ale nie chce stracić paru tysięcy złotych bo ''mi nie pasuje''. złodziejom #!$%@? w dupe, ale i tak będą kraść. Nikt Ci tu nie napisze, żebyś trzymał na dwórzu, bo uważają tak jak ja, że to prędzej czy później źle się skończy
wszystkie te zapostowane zdjecia wygladaja tragicznie


@dirtydenier: to samo mogę powiedzieć na temat tego zdjęcia które ty wstawiłeś xD rower nad TV ha ha ha ha ha :D Na pewno byłoby tam czysto ha ha ha :D
wiem że moje rozwiązanie nie jest idealne - ale nie będę rowerów po kilkanaście tysięcy każdy trzymał na świeżym powietrzu czy w wózkowni / czy na klatce :)
@dirtydenier: drogi dzbanie, doczytaj najpierw jak wieszanie roweru do góry nogami wpływa na hamulce hydrauliczne (zapowietrzanie układu), albo na zawieszenie roweru (zalanie uszczelek olejem), a dopiero potem rozgłaszaj swoje teorie - że brzydko xD
@dirtydenier: optycznie - jakkolwiek to jest, to może zajmuje nawet ujemną ilość miejsca w Twojej dzbanowej rzeczywistości, praktycznie przestrzeń pod rowerem - jest do #!$%@?, albo jak widać - postawienia tam telewizorka. Rozwiązania na ścianie/wieszaku pozwala Ci tej przestrzeni marnować jak najmniej, lub marnować na więcej niż jeden rower.