Wpis z mikrobloga

@Bartekgkw: nie rozumiem :) przecież żaden z tych wyników to nie mój maks a lekki serie treningowe
i już widzę naturali co 130 x 3-5 robią na siłowniach ;) na tagu masz osóby startujaće bo właśnie maja maksa około 150-160 trenujac trójbój, mało kto ma więcej :). Na naturali 150kg+ jeśli nie są SHW to wynik zdecydowanie z górnej półki :) to prawdpodobnie oznacza, ze na bombie będą w stanie zrobić
130x3 to średnio nawet jak na naturala

już widzę naturali co 130 x 3-5 robią na siłowniach

@Bartekgkw: @Kasahara: @vostok: @DywanTv: Jak już poruszyliście ten temat i liczby mniej więcej się zgadzają to zapytam przy okazji:
Mam 'kolege'/znajomego, co wyciska 135 na 5 repów. Powiecie -

Na naturali jeśli nie są SHW to wynik zdecydowanie z górnej półki - gratulacje :)

Rzecz w tym, że chłop(ak) ma zaledwie
@Filip69: jest do zrobienia, to daje jakies 0,7 kg na miesiac. Czyli minimalna masa, i tak przez 3 lata. Jesli dobrze trenowal, jadl i spal to na luzie mogl do takich wynikow dojsc

Ale 90% ludzi do takich wynikow nie dojdzie, bo po prostu maja inne zycie poza silownia + niektorzy genetycznje tez nie beda w stanie, ame to raczej maly %
@In_thrust_we_trust: ok, o taka odp mi chodziło

@Kasahara no ten fragment zabrzmiał jakby ...

i już widzę naturali co 130 x 3-5 robią na siłowniach

Na naturali 150kg+ jeśli nie są SHW to wynik zdecydowanie z górnej półki


było to bdb trudne/mało prawdopodobne (szczególnie że typ o którym mówie waży ~88-90, więc daleko mu do SHW).
I chyba właśnie tak jest? Co jednocześnie nie znaczy nie znaczy, że niemożliwe - jest