Wpis z mikrobloga

@shesellsseashells: szkoda bo chce pomalować pralkę a nie wiem jak się za to zabrać xD


@kampek:
Mój sąsiad - mechanik samochodowy - uczył się lakierowania na lodówce.

Ma teraz w warsztacie lodówkę polakierowaną na czerwono, z podkładem, klarem, polerką i całą resztą. Ta lodówka wygląda lepiej, niż mój samochód :).
  • Odpowiedz
@Dayvid: Jestem ciekaw co krytykujący mają w swoich mieszkaniach i jakim gustem się kierują. Po braku odpowiedzi mogę się tylko domyślać...

Przy ciemnej podłodze, blatach i np. czarnej lodówce, niestety nie bardzo, Byłoby za ciemno :/
  • Odpowiedz
@throwaway2137 widać że robione dla siebie. Jak firmy robią dla kogoś to zostawiają kurzołap przy suficie.


Chyba jakieś partacze. Maskownica to podstawa.

Zgadzam się, że to mogłoby jako tako wyglądać gdyby dać inny blat, podłogę, kafelki i ograniczyć OSB do np. tylko dołu. Takie rozwiązania są ok pod warunkiem, że OSB nie jest wszędzie. A tam gdzie jest długa szafka z piekarnikiem można było dać lodówkę do zabudowy i już nie dawać
  • Odpowiedz
@PeterGosling Jasne. Produkty Ikei są bardzo często używane w branży projektowania wnętrz, aranżacji i w homestagingu.

@Dayvid byłoby właśnie fajnie gdyby ktoś, kto krytykuje przy okazji pokazał co mu się podoba. Jak ma wyrafinowany gust to można jego uwagi rozważyć, a jak obciachowy olać. O gustach się nie dyskutuje, ale jest coś takiego jak obiektywnie dobry gust i kiepski. Z jakiegoś powodu wnętrza niektórych ludzi uznawane są za obciach i wstawiane do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WielkiNos: myślę, że zdecydowana większość ma kiepski gust, a przynajmniej dość przyziemne pojęcie o jakiejkolwiek architekturze wnętrz. A potwierdzeniem tego niech będzie rzeczywiście fakt, że żadna z wywołanych do tablicy osób nie potrafiła w racjonalny sposób uzasadnić swojego zdania ani pokazać swoich inspiracji czy kuchni.

zgadza się, musisz utrzymywać względny porządek, żeby wizualnie to wyglądało. Co do kurzenia również, aczkolwiek jeśli ktoś regularnie przeciera kurze, to można spokojnie sobie z tym
  • Odpowiedz