Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@George_Liquor: bez przesady. Jakbyś miał to w sypialni niezabezpieczone w żaden sposób, to jeszcze można myśleć. Musisz dobrze obrobić ten materiał, polakierowac i jest ok.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@throwaway2137: twoje natomiast w jakiej ciemnej dupie jesteś mentalnie, szczególnie pisząc o nowobogactwie i bezgusciu. Przemysl to w drodze do slawojki na zewnątrz i nie rzucaj dzidami w samoloty. Pozdrawiam :)
  • Odpowiedz
@WielkiNos: @PeterGosling: no to wyobraźcie sobie dopiero ten kwik, jakby zobaczyli betonowe kręgi wykorzystane jako schowek na drewno, jak to używac szamba jako dekoracji w ogrodzie xd p. S. Kot wyraził zgodę na opublikowanie wizerunku.


Ciekawy pomysł, który dodatkowo ratuje dizajnerskie ustawienie :)

U nas w dzielnicy jest taki pan, który ma słynny ogród, a właściwie przedogród. Wykorzystuje kibel jako doniczkę.. ludzie jego wytwory podziwiają, zwłaszcza w święta jak nawali
WielkiNos - > @WielkiNos: @PeterGosling: no to wyobraźcie sobie dopiero ten kwik, jak...

źródło: comment_1647878036lxWBneIT2xKGhfYBONCDOD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WielkiNos: dużo się nie pomyliłem, ktoś pod moim zdjęciem napisał, że to jest nowobogackie bezguscie... No cóż, jak się nadal tkwi mentalnie na Podkarpaciu za czasów PRLu to tak jest...

A co do tego kibla na pewno jest oryginalnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@George_Liquor: musisz sam zrobić research. Zacznij od 'osb formaldehyde emissions'. Z tego co ja doczytałam to może to trwać i kilka lat (dużo zależy od temperatur, dodatkowej obróbki - lakierowania itp). Formaldehyd to nie jedyna substancja, która może sprawiać problemy - są też ftalany, BPA i inne słabe rzeczy. Ogólnie najlepiej wyprać nawet nowe kanapy i krzesła (poziom formaldehydu się zmniejsza - sama to badałam w labie). Jeśli chodzi o meble
  • Odpowiedz
@throwaway2137 a pokaż co ci się np. podoba i co byś uznał za z gustem.

Bo mi się nowobogackie bezguście kojarzy raczej z czymś innym niż wykorzystanie we wnętrzu płyty OSB i metalowej siatki jako front szafki.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@brednyk: kuchnia kosztowała ok 33k bez sprzetow, koszt razem z betonowymi blatami i obrzeżami, to wszystko co widać szare naokolo. Taki koszt był 3 lata temu, teraz pewnie więcej, bo robocizna poszła do góry, materiał nie wiem. No jakby mi się nie podobało, to bym nie robił.
  • Odpowiedz