Wpis z mikrobloga

Miłe uczucie - pojechałem sobie dziś z dziewczyną do Makro w Krakowie. Oczywiście tramwajem bo tak tylko możemy po 6zł za bilet 20-minutowy. Chcieliśmy kupić to co zawsze czyli produkty ARO, najtańsze ale fajne. Lubimy gotować.
A tu pod sklepem dwie ukraińskie gabloty za miliony. Mają darmowe MPK (za które my płacimy) a ci się wożą i prawie do samego sklepu tym wjechali (parkując z 1-2m od wejścia).
W sklepie wystarczyło jedno spojrzenia, aby ich zidentyfikować - dwie rodzinki całe w Fendi i Gucci.
Ciekawe czy mają jakieś karty uchodźcy na darmowe produkty ARO do pakietu z darmowymi parkingami czy biletami do multikina. Darmowe noclegi.

Polaku płać za wszystko, refugees welcome!!!!11

Oczywiście jestem za pomocą dla ludzi potrzebujących bo to są mega tragedie, ale przeciwny biegun - skrajność - to wydaje mi się, że u ukraińców to coś jak u nas za granicą - polak polakowi nie pomoże, największy wrog. Czy wskazówki dla wyjeżdżających do pracy do UK - "pracuj wszędzie byleby nie u polaka"

#przemyslenia #ukraina #wojna #rosja #krakow #oswiadczenie #motoryzacja #offroad
JanParowka - Miłe uczucie - pojechałem sobie dziś z dziewczyną do Makro w Krakowie. O...

źródło: comment_1647619081OIbPSic47pq4zQacsonwVu.jpg

Pobierz
  • 166
@JanParowka: Ze zdjecia wynika, ze zaparkowali prawidlowo. Ciesze sie ze tacy Ukraincy przyjezdzaja jak widac nie korzystają z darmowych przejazdów PKP tylko kupują paliwo za swój hajs i jezdza prywatnymi autami zamiast korzystac z przewozów wolontariuszy. Podejrzewam tez ze sami sobie placą za luksusowy hotel zamiast spac za darmo u jakiegos emeryta. Chwalić takich przybyszy, mają pieniądze niech korzystają, aż dziw ze tu się zatrzymali zamiast w Mediolanie czy Paryzu.
Mają darmowe MPK (za które my płacimy) a ci się wożą


@JanParowka: No to chyba dobrze, że nie używają darmowego MPK, tylko płacą za paliwo?

dwie rodzinki całe w Fendi i Gucci.

2022 rok, Jan Parowka odkrywa, że w Ukrainie mieszkali ludzie nie tylko żyjący na skraju ubóstwa, ale też bogatsi od części Polaków.

to wydaje mi się, że u ukraińców to coś jak u nas za granicą - polak polakowi
A tu pod sklepem dwie ukraińskie gabloty za miliony. Mają darmowe MPK (za które my płacimy) a ci się wożą i prawie do samego sklepu tym wjechali (parkując z 1-2m od wejścia).

W sklepie wystarczyło jedno spojrzenia, aby ich zidentyfikować - dwie rodzinki całe w Fendi i Gucci.


@JanParowka: nie każdy kto #!$%@? przed wojną musi byc biedny. Większość jest, ale nie każdy
@JanParowka Parówa... Aleś ty mnie wk***ił teraz. Swoją bezmyślnością () Tam też byli biznesmeni, ludzie bogaci. Szkoda, że nie miałeś możliwości zwiedzić Odessę lub Kijów
@JanParowka: wiem że troll, ale.. xd Rodzina mojej dziewczyny też przyjechała do Krakowa i też jeżdżą takimi autami. Płacą normalnie za wszystko bez przypału. Jedyne do czego się mogę przyczepić, to do tego że oni totalnie nie zwracają uwagi na pieszych. Dzisiaj na Westerplatte by mi typ z Lwowa po nogach przejechał. Ciekawe czy po strzale w szybę się połapał że coś zrobił nie tak.