Wpis z mikrobloga

Siema!

Zastanawialiście się kiedyś, ile można osiągnąć naturalnie? Ja też nie, ale spotkałem ostatnio mega obdarzonego genetycznie naturala z którym postanowiłem nagrać materiał i przeprowadzić wywiad.

Chłopak je od pół roku 4500kcal, surowe mięso, węglowodany tylko z fruktozy (650g cukru prostego), tłuszcz tylko z jaj kurzych, robi 2-3k kroków dziennie i nie kręci żadnego cardio, jak widać znalazł na siebie doskonały sposób który mu się sprawdza i wyciąga max swojego potencjału.

Link pozostawiam w komentarzu, zachęcam do komentowania filmu, nawet jeśli macie negatywne odczucia.

Dodatkowo, dziś wieczorem na moim insta (Lewus_kulturysta), odbędzie się prosty konkurs w którym do zgarnięcia jest białko (kazeina z KFD).

#lewusmusisz
#silownia
#trening
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokosy
#szczecin
#ladnypan
Pobierz Lewusx - Siema!

Zastanawialiście się kiedyś, ile można osiągnąć naturalnie? Ja też...
źródło: comment_1646656426VBgDHPVgUpMeiR9QIwpn0i.jpg
  • 48
@IntruderXXL: Mam takie same odczucia jak Potężny Intruder ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle typ ma jakaś dziwną, odpychająca manierę jakiegoś cwaniaczka i narcyza.


@Bartekgkw: w sumie to sam się zastanawiałem czy po prostu oceniam go niesłusznie totalnie stereotypowo przez przymat "oskarkowego" wyglądu czy na serio taki jest. Nie wiem, nie wiem
@matteo_moravietzky:

ale akurat instagrama polskiego Kyriakosa to ja bym chętnie przeglądał xD

@pansterydziasz:

No, ale Intruder nie chce chyba "wyjść do ludzi" :D


No to namówcie go, żeby wszystko nagrywał/wrzucał w kominiarce na insta, wbijemy mu 100k followów, zrobimy celebryte i może to go ośmieli do pokazania publicznie twarzy. A nuż się jeszcze okaże, że metody intrudera okażą się lepsze niż westside barbell czy 5/3/1 i zostanie nowym "zyzzem trujboju"
Sylwetka greckiego Boga, a z tego co było na filmiku to siłę ma mocno przeciętną, to na czym on zbudował tą swoją naturalną sylwetkę? XD


@Bartekgkw: jakie ma wyniki? Bo nie chce mi się słuchać tych 45 minut...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lewusx: @pansterydziasz: Daleko mi do zajmowania się tym, kto jest naturalem a kto nie. Nie mam pojęcia czy gość z tego filmiku jest. Nauczyłem się już, żeby na pierwsze słowo raczej nikomu nie wierzyć. Ale trochę znam życie i poznałem w nim trochę mniej lub bardziej fałszywych ludzi. Ostatnim gościem o którym bym powiedział, że kłamie nt. Swojej naturalności jest @IntruderXXL Raz, że gość nie ma z tego kompletnie żadnego
@DopeLifter: Oczywiście - jest to jakiś argument, tylko pamiętaj, że na tym tez można budować sobie fałszywą rzetelność. Bijesz grube gówno, opowiadasz przez 4 lata o tym, że tylko kura i kreatyna, wychodzisz na zawody, #!$%@? wynik i mit o najsilniejszym naturalu w PL jak ta lala - kontrakty, współprace, wywiady ( ͡° ͜ʖ ͡°)