Wpis z mikrobloga

Siema!

Zastanawialiście się kiedyś, ile można osiągnąć naturalnie? Ja też nie, ale spotkałem ostatnio mega obdarzonego genetycznie naturala z którym postanowiłem nagrać materiał i przeprowadzić wywiad.

Chłopak je od pół roku 4500kcal, surowe mięso, węglowodany tylko z fruktozy (650g cukru prostego), tłuszcz tylko z jaj kurzych, robi 2-3k kroków dziennie i nie kręci żadnego cardio, jak widać znalazł na siebie doskonały sposób który mu się sprawdza i wyciąga max swojego potencjału.

Link pozostawiam w komentarzu, zachęcam do komentowania filmu, nawet jeśli macie negatywne odczucia.

Dodatkowo, dziś wieczorem na moim insta (Lewus_kulturysta), odbędzie się prosty konkurs w którym do zgarnięcia jest białko (kazeina z KFD).

#lewusmusisz
#silownia
#trening
#dieta
#mikrokoksy
#mirkokosy
#szczecin
#ladnypan
Lewusx - Siema!

Zastanawialiście się kiedyś, ile można osiągnąć naturalnie? Ja też...

źródło: comment_1646656426VBgDHPVgUpMeiR9QIwpn0i.jpg

Pobierz
  • 48
@Lewusx: właśnie objerzałem i czekałem aż dodasz wpis, w tej samej chwili dodane ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Rzeczywiście ciekawy wywiad, ale jakbyście planowali jakąś drugą część to fajnie by było, jakby pokazał (jeśli by chciał) jak wyglądało na poszczególnych dietach (coś wspominał o keto, warzywnych itd.) - początek i koniec + plan
@Pozytywny_gosc: Jak będzie zainteresowanie to na pewno coś dogramy, ale mogę Ci zdradzić, że półtora roku ważył mniej więcej tyle samo, a na twarzy był pulchny w #!$%@?.

Szukał też tej foty jak miał 7 lat, ale niestety nie znalazł.

No i pytania śmiało można w komencie na youtube zadawać, On odpowie. :)
@Lewusx: Ech... kolejny :P Chwile tam posłuchałem, no i gość ma gadkę typowego fake natty , no czerwona lampka za czerwoną się zapala u mnie... Do tego sprzedaje książkę dla naturali i konsultacje....


"Skonstruowałem ten e-book tak, aby był tańszy niż godzinna konsultacja ze mną" xD

@IntruderXXL: Mam takie same odczucia jak Potężny Intruder ( ͡° ͜ʖ ͡°) w ogóle typ ma jakaś dziwną, odpychająca manierę
@IntruderXXL: fake natty, wątpię, rodzina sportowców, najsilniejszy w podstawowce, szybkie i duże wyniki siłowe, brak kontuzji mimo zapewne średniej techniki (bo do perfekcji dochodzi się latami).

Ja jestem w stanie uwierzyć, że to genetyczny freak 1 na 100.000 czy 1 na 1.000.000 i po prostu miał dużo szczęścia. Widać po twarzy czy barwie głosu że to raczej w genach zyskał.

Dlatego właśnie bez zdjęć z przemiany na różnych dietach szczyt masy/dociety,
Ja jestem w stanie uwierzyć, że to genetyczny freak 1 na 100.000 czy 1 na 1.000.000 i po prostu miał dużo szczęścia. Widać po twarzy czy barwie głosu że to raczej w genach zyskał.


@Pozytywny_gosc: Bo właśnie pod to układa bajeczkę :) Zobacz ilu my już tych NATURALNYCH freaków mamy, no jak grzyby po deszczu, wszędzie rosną... Ale gdzie te freaki na bombie? Już nie ma ani jednego? Ciekawe dlaczego xD
@pansterydziasz: @Hrabia_Rico: Oj Panowie wy chyba mnie nie śledzicie nie czytacie moich wpisów dokładnie. Dostrzeglibyście że ja mówię o 180 stopni co innego niż Ci wszyscy "Pseudo" naturale... Z prostego powodu że ja tym naturalem po prostu jestem, i mówię szczerze, nie muszę wymyślać

To się #!$%@?łeś trochę, a Twoje argumenty…


@Lewusx: Nie chciałem się rozpisywać, wolę na pewne rzeczy nie wskazywać, nie ułatwiać pseudo naturalom wciskania kitu.

Przykro
Ja i wielu na tagu nie wierzymy w TWOJĄ naturalność i też spoko - mamy do tego prawo ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pansterydziasz: Szkoda, pozbawiasz się w ten sposób jednego z naprawdę niewielu szczerych głosów, w tym gówniany środowisku, oszustów i krętaczy.

Ale Stary, Ty jesteś takim wybrykiem natury, że powinieneś takich jak Ty umieć wyczuć


@Lewusx: Zgadza się. I tutaj kogoś takiego nie wyczuwam, przeciwnie,
Szkoda, pozbawiasz się w ten sposób jednego z naprawdę niewielu szczerych głosów, w tym gówniany środowisku, oszustów i krętaczy.


@IntruderXXL: Niczego się nie pozbawiam dopóki nie udowodnisz. Nadal nie rozumiesz, że ten gość może być tak samo naturalny jak Ty i odwrotnie? Poziom wątpliwości może być dokładnie taki sam wobec Ciebie jak i niego.

Tylko tyle, że On opowiedział o tym do kamery, pokazał się z prawdziwym kulturystą na ekranie (gdzie
Czyli dyskusja bez sensu, rozumiem że jakieś chude szczury mogą się płuc, ale że taki duży chłopak… pokój.


@Lewusx: Ogólnie dyskusja czy ktoś jest naturalny czy nie nie ma sensu :P Nawet jak złapiesz za rękę takich ludzi to po prostu powiedzą że to nie ich ręka.

Sam nie miałem zamiaru nawet włączać tego filmiku, tym bardziej komentować, ale zaintrygował mnie opis, wygrała ciekawość... No i zobaczyłem gościa który próbuje sprzedać
W takim wypadku muszę powiedzieć że jesteś mało spostrzegawczy, masz za małą wiedzę i/lub doświadczenie.


@IntruderXXL: Świetne argumenty - "Skoro myślisz, że nie jestem naturalny to masz za małą wiedzę / doświadczenie" .

Weź się nie pogrążaj. To, że typ sprzedaje e-booka i prowadzi sobie z powodzeniem profil na IG nie znaczy, że kłuje dupsko. Powiem Ci, że też byś tak mógł, tylko niestety (UWAGA! ŁAMIĄCA WIADOMOŚĆ!) nie każdy ma twarz