Wpis z mikrobloga

Czy wydaje wam się że obecnie wygląd i bycie #chad od 7/10 jest ważniejsze niż bycie bogatym ale przeciętnym z wyglądu mam namyśli tak 4-5,/10 że bycie nawet #programista15k nie daje szczęścia w podrywaniu #rozowepaski

Wydaje mi się że kiedyś hajs miała większe znaczenie niż obecnie.

Mój brat ma kilka kolegów w wieku 30-33lat o wyglądzie 5-6/10 w skali stulejmana i mimo bycie #programista15k, czy jakiś bycie menago w #korposwiat nie daje im szczęścia w #zwiazki.
Stać ich na auto za 250k wycieczki egzotyczne do okola świata a nie umieją znaleźć różowego paska, postawią drinka a do tańca ciężko ją zaciągnąć a co dopiero na noc do wypasionego mieszkania a co dopiero zbudować związek.
Jednak sporo znanym mi gołodupców finansowych ale z wyglądu od 6,5/10, co mieszka u mamusi i zarabia 3k netto u Janusza, nie mają problemów z ruchaniem lasek itp.

Podczas ostatniego spotkania widać że narasta u nich frustracja w związku z tym

Czy wygląd jest obecnie tak ważny?
czy bycie #programista15k serio jest czymś co raczej ujmuje w poszukiwaniu związku i w najlepszym razie będzie bankomatem dla kobiet w zamian za numer na dwa miesiące.

jeszcze 15 lat temu, to taki ktoś nie umiał by się odgonić od potencjalnych kandydatek do ożęnku

#zwiazki #chad #programista15k #blackpill #bluepill #pytanie #ankieta #p0lka #polak
#przegryw #chad #gigachad #niebieskiepaski #rozowepaski #gownowpis #takaprawda #rozwojosobistyznormikami
#programista15k #podrywajzwykopem #emigracja #tinder
źródło: comment_1644679576JzL7KXfBSP4Cjh6sifdBlu.jpg

Czy w tych czasach wygląd u niebieskiego paska ma znacznie większe znaczenie niż kiedyś

  • tak 43.9% (212)
  • jeszcze jak (bogactwo mało daje jak jest do 6/10) 29.6% (143)
  • raczej tak (kiedyś liczyla się zaradność) 8.3% (40)
  • raczej nie (wygląd to tylko do czasu) 5.4% (26)
  • nie (ważne by chłop zapewnił byt rodzinie) 4.3% (21)
  • Zdecydowanie nie (liczy się wnętrze) 1.7% (8)
  • boli mnie jak takie coś czytam o programistach 2.5% (12)
  • nie wiem/ nie mam zdania 4.3% (21)

Oddanych głosów: 483

  • 71
@se_mallo: A ty patrzysz przez pryzmat kilku ludzi, a nie oceniasz realnie sytuacji z perspektywy tysięcy próbek. Jak masz 24 lata i #!$%@? fizycznie to masz siłę iść na siłownie, na solarium, do kosmetyczki. Mija 5-10 lat takiej roboty i tu w zależności od osobnika odechciewa ci się wszystkiego tego po kolei, marzysz już tylko o tym, żeby jebnąć browca po robocie i iść spać. Często błędnie tu oceanie całe życie
@se_mallo: Jest więcej możliwości zarówno jak tyrasz fizycznie jak i nie tyrasz tylko co z tego jak promil dbających o siebie fizoli jest na nikczemnym poziomie. To trzeba traktować jak błąd statystyczny. Weź sobie zrób badania dla samego siebie. Idź do jakiejś dużej sieciówki fitness club, podejdź do 20 gości >35 lat i zapytaj z czego żyją. jak 1-2 na tych 20 ci powie, że #!$%@? fizycznie to będzie sukces, a
15k przypominam to jest 3.2k eur, to są zarobki mniejsze niż na linii produkcyjnej u Hansa za odrą


@Jaslanin: Pracownik na linii VW w Niemczech zarabia około 3500 euro brutto. Do ręki daje to dużo niższą kwotę. Natomiast programista w naszym kraju zarabia 15-20k już po odtrąceniu podatków. To jest kwota, która zostaje do ręki.
@Lukardio: Gdzie ty widzisz tych programistów bez partnerek? Większość moich kumpli ma/miała dziewczyny, partnerki, żony. Programiści są różni. Znajdziesz umięśnionych i dbających o siebie przystojniaków, grubasków, kurdupli, długowłosych metali jak i zakolaków. Doprawdy zawsze rozbawiają mnie takie dylematy. Od razu widać, że pisane przez kogoś, kto IT widzi tylko na wykopie.
@Lukardio: Przecież mężczyźni nie mają wypisane na twarzy ile zarabiają. Mając te 25-30 lat kobiety poznajesz w klubie, na koncercie, innej imprezie lub na portalach randkowych - we wszystkich przypadkach pierwszą rzeczą, którą widać jest wygląd, sposób bycia itp., na ubrania mało kto zwraca uwagę, bo równie dobrze może to być używka z vinted za grosze a 10-letni samochód z zadbanym lakierem dla przeciętnej kobiety może wyglądać prawie jak nowy. Powiem
@Lukardio: Obecnie duże zarobki odgrywają znacznie większą rolę niż kilkadziesiąt lat temu. Ale właśnie - duże. Wtedy kobiety szukały męża, żeby siebie i swoje potomstwo zabezpieczyć finansowo. Obecnie same są zabezpieczone finansowo, ale i tak szukają mężczyzn zarabiających lepiej i są nieszczęśliwe w związkach z gorzej zarabiającymi mężczyznami (i mężczyźni też są nieszczęśliwi w takich związkach). To też powoduje, że wiele dobrze zarabiających kobiet jest samotnych, bo akurat mężczyzna zarabiając 20k
@Lukardio: ostatnio sporo o tym myślałem i mój wniosek jest taki że jeśli nie jesteś absolutnym Chadem 9/10, 10/10 który i tak dzięki wyglądowi ma zapewnioną dobrze płatną prace choćby w modelingu to bez pieniądzy nie zrobisz nic. Mysle że nawet przystojny koleś nie miałby problemów żeby coś poruchać ale jeśli dużo nie zarabia i nie jest ustawiony bedzie miał problemy utrzymać przy sobie kobietę na dłużej. Nawiazując jeszcze do twojego
Mój brat ma kilka kolegów w wieku 30-33lat o wyglądzie 5-6/10 w skali stulejmana i mimo bycie #programista15k, czy jakiś bycie menago w #korposwiat nie daje im szczęścia w #zwiazki.


@Lukardio: 15k i auto za 250k xDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Auto powinno kosztować max 6 pensji, programistę 15k to stać na dacie logan z salonu za 100k, a nie na auto za 250k

A i jeszcze jakbyś zarabiał 15k jako jakiś handlowiec,
A i jeszcze jakbyś zarabiał 15k jako jakiś handlowiec, prawnik, księgowy czy coś takiego to kobiety by patrzyły dobrze. Po prostu zawód IT jest dla kobiet aseksualny, taki facet kojarzy się z nudą, autyzmem, aspergerem, intorwertyzmem, domatorem, prawicowymi poglądami, wyborcy konfederacji to przecież głownie programiści.


@Pozytywny_gosc: Handlowiec XDDD Księgowy XDDDDDDD

Ten drugi zawód jest równie "atrakcyjny" co przedszkolanek albo pielęgniarz XD Ten pierwszy kojarzy się z cwaniaczkami jak ten pryszczaty koleś
@sikalafou: bredzisz, ja jestem zwykłym kierowcą cysterny a spotykałem się z księgową przez 2 lata, a teraz mam bardzo ładną dziewczynę która właśnie kończy farmację i żadna się mnie nie wstydzi, co prawda jestem raczej z tych 7+/10 jeżeli chodzi o wygląd, ale właśnie przeczę Ci, że zawód wcale nie jest aż tak ważny