Wpis z mikrobloga

#wojna Chyba jeden z najbardziej ku###skich wpisów jakie widzialem na tym tagu od tego dezertera. Chlop w swojej propagandzie poleciał już tak daleko, że "w dupie z bombami", które zabijają jego rodaków, niszczą infrastrukturę krytyczna ale pośmiejmy się hehe z #rosja, gdzie ta ofensywa. Dzisiaj kolejne ataki ale pewnie hehe w dupie tam, jest zabawnie. Aczkolwiek zabezpieczyłem sobie ten wpis w odpowiedni sposób, kolejny. :-)
To jest ta mentalność, na #ukraina będzie "xxuj, xUPA i kamieni xUPA", a on będzie rechotał w najlepsze. Tak trzymaj, póki jeszcze możesz. #polska
BoooG - #wojna Chyba jeden z najbardziej ku###skich wpisów jakie widzialem na tym tag...

źródło: Chocho

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • 96
@BoooG: Jemu nie chodziło o rakiety, które spadają na Ukrainę, tylko o aferę z tymi, które przeleciały albo nie przeleciały nad Rumunią.
  • Odpowiedz
@BoooG: nie wiem ja jakos z tego wpisu nie wyczytałem jakieś szydery względem wojny, bardziej wyśmiewanie wykopków i fake info o wielkim ataku

Ale nawet jeśli to ogólnie ten wpis to jest raczej w formie pół żartu, dlatego nie wiem czemu tak się #!$%@?łeś niesamowicie
  • Odpowiedz
pierwszy wpis, a nie odpowiedź. Kiepski adwokat.


@BoooG: I co z tego, ze wpis a nie komentarz? Nawet jego poprzednie wpisy dotyczyły właśnie tej rakiety, która miała przelecieć przez Rumunię, zresztą tym tematem był wczoraj cały tag zawalony.
  • Odpowiedz
  • 0
@JPRW: chyba nie widziałem głupszego tłumaczenia. To nie są slowa wyrwane z kontekstu, tylko cały wpis, który nie jest odpowiedzią. Niestety, tekst o manipulacji nie przejdzie.
  • Odpowiedz
  • 0
@mirekkomarek: te rakiety też zapewne komuś wyrzadzily/miały wyrządzić krzywdę.
A skoro to taki zabawny temat dla niego, to może pośmiejmy się wszyscy...
  • Odpowiedz
  • 2
@mirekkomarek: tylko nad Moldawia leciała rosyjska rakieta, a do nas trafiła ukraińska, przy okazji zabijając 2 Polaków. Gdzie jeszcze próbowano nas na prędce wciągnąć w to wszystko.
  • Odpowiedz