Wpis z mikrobloga

Przy sporej prędkości wjechalam na krawężnik ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeździć i obserwować czy kontrolne podjechać do Pana od opon? #!$%@? chłopaka będzie zasadny? Błąd wezmę na klatę, ale nie wiem jaki na jaki poziom #!$%@? w oczach się przygotować ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #samochody
Pobierz
źródło: comment_1644673197EskZ4tAR0mStpIHks6Akae.jpg
  • 189
@bones1909: co ci nie pasuje, opona zagraża życiu osób postronnych, nie wymienia się jednej, bo będzie różnica w obwodzie i może ściągać dodatkowo mógł się wygiąć wahacz, zwrotnica, i drążki kierownicze lub ich końcówki. Później są filmiki jak auto na lekkim łuku przy małej prędkości robi jakieś dziwne triki. Stop dusigroszom motoryzacyjnym.
@niepokonany_kotecek: po zdjeciu ciezko stwierdzic, nie bedac czegos pewnym nalezalo by zajechac do wulkanizatora. Najlepiej z chlopakowi powiedz moze on sie zna i stwierdzi. Obtarcie widac obfite w zaleznosci z jaja predkoscia uderzylas o ile opona chyba hedzye w miare wporzadku tak felga mogla sie odksztalcic, ale to hys czula bicie w kierownicy a dwa geometria mogla sie zmienic to bedzie widac po jakims czasie po oponach
opona w tym miejscu jest w #!$%@? zdrutowana i wzmocniona. Nic jej nie będzie, nie obserwować jeździć


@Kroledyp: przecież boczna ściana opony (zwykłej nie runflat) nie ma opasania stalowego, to w zasadzie tylko osnowa i guma i jest najdelikatniejszym miejscem opony

Tak czułem i nie zawiodłem się, że tu będzie cała masa ekspertów z koziej #!$%@?,

XD