Wpis z mikrobloga

Przy sporej prędkości wjechalam na krawężnik ( ͡° ʖ̯ ͡°) jeździć i obserwować czy kontrolne podjechać do Pana od opon? #!$%@? chłopaka będzie zasadny? Błąd wezmę na klatę, ale nie wiem jaki na jaki poziom #!$%@? w oczach się przygotować ( ͡° ʖ̯ ͡°) #pytaniedoeksperta #niebieskiepaski #samochody
Pobierz
źródło: comment_1644673197EskZ4tAR0mStpIHks6Akae.jpg
  • 189
@niepokonany_kotecek: Miałem podobną nieprzygodę po porzyczeniu mojego auta tacie, tylko u mnie został na oponie ten kawałek gumu co ci brakuje. Troche niby lipa bo nówki opony hankook 17' ponad 600zł za szt. Wizyta u 2 kapciarzy i sprawdzenei opony. Obaj stwierdzili iż nie ma problemu z jazdą, ubytek można dokleić. Przez najbliższe dni tylko sprawdzać czy w tej okolicy nie robi sie bulwa. Do dziś śmigam na tej oponie mineło
@niepokonany_kotecek: Mam podobna wyrwę w jednej ze swoich opon, jeżdżę już tak od 2 lat. Zaraz po zdarzeniu byłem w dwóch zakładach wulkanizacyjnych i w każdym usłyszałem to samo, że to nie jest element konstrukcyjny i można jeździć.
. Zaraz po zdarzeniu byłem w dwóch zakładach wulkanizacyjnych i w każdym usłyszałem to samo, że to nie jest element konstrukcyjny i można jeździć.


@Falco25: mój kolega przez takie małe nacięcie omal nie dachował, w łuku drogi pryz 60km/h mu pękła opona na koleinie i go zarzuciło poza drogę, zjechał z nasypu na pole i auto na bok się przekręciło, też liczył że oszczędzi 300zł
pojedziesz do wulkanizatora i on powie aby jeździć bo nic się nie ma prawa stać,

a te wybuchy i inne atrakcje to w netflixie


@SpalaczBenzyny: Mnie wybuchła opona na autostradzie i to taka bez żadnych uszkodzeń. Trochę stara byla, bo 8 lat już miała, ale była bez żadnych oznak uszkodzenia. W miejscu wybuchu wystające druty były skorodowane, więc musiała byc jakaś nieszczelność
@mmichal: Słyszałeś o czymś takim jak rant ochronny ?
I co Twój kolega zrobił ekspertyzę i stwierdzili, że to przez brak kawałka gumy na rancie ochronnym ? xD Mnie się wydaje, że uszkodzony rant to był najmniejszy problem tych opon, a 300 zł szkoda, nie szkoda, po co zbędnie wydawać.