Wpis z mikrobloga

Mirek wygrał #rozdajo Mirek odebrał nagrodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Smakosz_Tomek podstawił mi wczoraj swoją Xantię, dzisiaj odebrał ładnie wypolerowaną.

Trochę pracy było, jak to zwykle przy starszych samochodach. Lakier mocno zmęczony i zajechany życiem. Finalnie wyszyły dwa etapy polerowania. Idealnie nie jest, ale patrząc na stan wyjściowy to mamy konkretną różnicę :)

Jeszcze raz dzięki za udział w rozdajo, raz za lajki na FB.

No i na koniec zapraszam wszystkich chcących odświeżyć swoje autka. Służę pomocą :)

Wołam jeszcze @francuskie bo auta z tego kraju to jego konik ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wroclaw #detailing #autodetailing #cardetailing #motoryzacja #carboners #wypolerowany #samochody #wlasnafirma
Foxio - Mirek wygrał #rozdajo Mirek odebrał nagrodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Smakosz_Tomek pod...

źródło: comment_1644514375vHdTP7UcJS8Ml1rSRO0cZO.jpg

Pobierz
  • 28
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Foxio: w moim mieście typo zawołał 3k za całościowy detailing. Nie znam się ale sądzę, że to pewnie normalna cena bo trochę się trzeba przy tym narobić.
@Yrek90: wszystko zależy od tego co robimy przy aucie. Ja trochę na przekór wyliczam cenę na podstawie roboczo godzin. Nie robię czegoś takiego jak "usługa premium" = wieciej $$. U mnie najdroższy pakiet czyli dwa etapy polerowania, ceramika na wszytko, gruntowe sprzątanie że skórami wychodzi około 5k

@justlooking5: Bo świtała włączyłem
@justlooking5: jak wyżej ;)
@eloar: Nie umrze - auto jest wypolerowane. Rysy i oksydacja zostały trwale usunięte.