Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 25
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa już zaparzona () Dzień dobry. 07:02:00, Sobota, 05 lutego 2022. Imieniny: Agaty, Adelajdy, Izydora. Słońce podniesie się dziś o 07:28. Będzie oświecało nas 9 godzin i 4 minuty, w zenicie znajdzie się o 12:00 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:33. Ciemna noc zapadnie o 17:54, ale gwiazd można wypatrywać od 17:11.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Świeżo mielona kawa ...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć :) udanego dzionka życzę, pysznej kawusi i w ogóle samych pyszności. Poranek mam słoneczny, sikorki za oknem tańcują na bzie. Lubię sobie na nie popatrzeć. Może kiedyś namaluję obraz na ten temat.

Wczoraj kupiłem sobie wszystko na gin fizz, po lód specjalnie jechałem do żabki, cytryny mi nie pasowały w biedronce, taką miałem ochotę. I tak wyszło, że sobie tego drinka nie zrobiłem. Może dzisiaj...

Na nogach od 6:30, młodsza przyszła
  • Odpowiedz
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
no dzien dobry dla was koledzy goroczki juz nie mam ale strasznie mi na gardlo siadlo i glos mam jak po dwugodzinnym maratonie alkoholowym i kaszel i o nie wem czy muwilem ale test robilem we wtorek albo srode i pozytywny byl ale to nic no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@micke @algus @AllGoesWrong @bolorollo @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo  @wynalazek_one @mobutu2 @shitty_support @bolorollo @petla_sprzezenia @unizony_czlonek @slabehaslo @Hansim33 @wyinwidualizowany @nie_mowie_po_kociemu @piupiulaserem @Mosiondz @lenythenub @TomTailor100 @pepek614
@omi-omi:

NO elo. Znowu bez sił do pisania w piąteczek, więc trzeba w sobotę w chwili przerwy od sprzątania w domu coś napisać. Tydzień ciężki, bo i zimno, i lało i wiało, godzin w robocie multum, a jeszcze w pakiecie fucha się trafiła, dzięki uprzejmości kulegi z pracy, do którego się trochę dokleiłem, aczkolwiek w dobrej wierze, chcąc podjąć u niego naukę przez obserwacje i pracę pod jego nadzorem z prądem - większość ludków w pracy to foszy się i bŏczy, jak się chcesz czegoś bardziej szczegółowo dowiedzieć. Więc jak mówi stara maksyma - śmierć frajerom, pies was tenteges itd. Z resztą - zdrowej ambicji byle czym nie zagłuszysz.
Z tym samym kulegom kroi się od przyszłego weekendu też fucha w Krakowie, i to taka z grubej rury - trzeba skablować całe mieszkanie w kamienicy, bo facet łączy dwa w jeden ogromny apartament (prawie 200 metrów). I wszystko scalić do formy jednego mieszkania. Czyli generalnie na bogatõ, więc i kwota za część elektryczną to 5-cyfrowa będzie. Oczywiście w portfel innym nie ma co zaglądać, ale ba, nawet 30% tej kwoty jakbym miał dostać to już wspomaganie takie, jakbym prawie miesiąc robił normalnie w swojej pracy. Ponieważ pieniądze nie śmierdzą, to będę w to wchodzić, człowiek się czegoś nauczy, popracuje w końcu z NORMALNYM człowiekiem (bo o przynajmniej połowie ludzi z roboty tego powiedzieć nie
  • Odpowiedz