Wpis z mikrobloga

@Wykopaliskasz: Osobiście nie chciałbym realizować przerwy np po 6h pracując na 8h gdzie staram się w miarę regularnie jadac w ciągu dnia co około 4h ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie zjem to jestem głodny, jak jestem głodny to jestem zły i zirytowany przecież w takim stanie nie pójdę obsługiwać klienta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzoli: dobry kierownik ubrałby w słowa te punkty tak, że ludzie jeszcze by wyszli zadowoleni, że pracodawca o nich dba i chce im ułożyć grafiki pod plan zajęć, pilnuje, żeby po równo chodzili na przerwy itd. To jest jakiś bełkot rozemocjonowanej Karyny, która widocznie nawet nie przeczytała po sobie tej listy żali na kartkę A4, żeby sprawdzić, czy te zdania mają sens.
  • Odpowiedz
@dzoli po takim liście pan szanowny kierownik stacji benzynowej razem z Agą powinni zostać sami. No, ale znając realia są ludzie którzy się na to zgodzą, a inni nie odejdą z dnia na dzień, bo pewnie stawki takie, że z oszczędności dwóch tygodni nie przeżyjesz. Ehh...
  • Odpowiedz
Osobiście nie chciałbym realizować przerwy np po 6h pracując na 8h gdzie staram się w miarę regularnie jadac w ciągu dnia co około 4h ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak nie zjem to jestem głodny, jak jestem głodny to jestem zły i zirytowany przecież w takim stanie nie pójdę obsługiwać klienta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@HienaCmentarna87: Trochę źle napisałem. Jak się pracuje już
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@staryhaliny:

widzę, że na lokalnym rynku można przebierać w pracownikach, skoro tak się traktuje tam pracownika...


Na takich stanowiskach nie ma rynku pracownika i nie będzie. A nowy wał pogłębi tę sytuację, bo mnóstwo firm upadnie i niektorzy będą się zabijać o jakąkolwiek pracę, w tym kasjera na stacji benzynowej.
Praca jak każda inna, więc nie rozumiem czemu pracodawcą nie może wymagać od pracownika? Każdy ma swoje obowiązki i powinien
  • Odpowiedz
@dzoli: Dziewczyna pracuje na stacji i w sumie się nie dziwie, że ktoś wywiesił taką kartkę. Praca jest spoko jak się ma miłe i normalne osoby na zmianie.
Dla osoby, która uczy się w weekendy to jest dobra opcja. Na umowę zlecenie zarobki bodajże 19,70 teraz od stycznia, etat 180 godzin, więc to wychodzi jakoś 3500 zł. Dodatkowo bonusy za sprzedaż jakiś płynów do spryskiwaczy. Dzięki temu w grudniu zarobiła
  • Odpowiedz
@dzoli: Pracowałem w call center kiedyś, tam podobny syf z grafikami i przerwami. Trzeba było dzwonić o pozwolenie na wyjście do wc i potrafili powiedzieć "teraz nie bo dużo połączeń oczekujących". Potrafili też zadzwonić rano, gdy miałem na 12 "czy możesz przyjść na 10 zrobić dwie nadgodziny bo duży ruch?". Tak, już lecę, bardzo mnie obchodzą te kolejki na linii i to, żeby call center tego banku miało najkrótsze w
  • Odpowiedz
Kołchoz? Bo są jasne opisane zasady?


@Finepl: ale wiesz że jasno opisane zasady muszą nadal być zgodne z prawem pracy? Ciekawe jaką mają umowę skoro jest obowiązek ciągłej gotowości do odbierania telefonów?
  • Odpowiedz