Wpis z mikrobloga

@R4vPL chyba inaczej rozumiesz gotowość do pracy. Pracodawca może zmienić grafik z uzasadnionego powodu nawet dzień wcześniej, tylko musi powiadomić pracownika do końca poprzedzajacego zmianę dnia pracy. Tak samo tego samego dnia może wydłużyć z uzasadnionych przyczyn czas pracy pracownika do 12h.
  • Odpowiedz
Polecam otworzyć własną działalność i wtedy otworzycie oczy jak to jest mieć pod sobą bandę laserów, którzy do pracy przychodzą za karę.
  • Odpowiedz
W takim razie niepalący powinni wychodzić sobie np żeby popatrzeć na drzewo


@dadas123456789: To ogólnie powinien być standard, że w razie potrzeby powinno się mieć w pracy kilka minut oddechu poza standardową przerwą, a nie jak w obozie pracy z batem nad głową.
  • Odpowiedz
W takim razie niepalący powinni wychodzić sobie np żeby popatrzeć na drzewo


@dadas123456789: to zacznij to robić. Ja wychodziłem zawsze na kiepa, mimo, że nigdy nie paliłem. #!$%@?ć palaczy i ich dodatkowe przerwy.
  • Odpowiedz
@dzoli: osoby krytykujące chyba nigdy nie były na menadżerskim stanowisku. Pobujalibyście się z takimi rocznikami 2000 i wyżej i zobaczylibyście jak to wygląda od drugiej strony. Forma zostawia wiele do życzenia, ale jak najbardziej rozumiem osoby, które wypociły te informacje.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@nitrochaser: z tymi fajkami ma rację akurat. Zauważyłem że palacze nie traktują wyjścia na fajkę jako przerwę i jakby zliczyć wszystkie ich przerwy to spokojnie z godzina by wyszła
  • Odpowiedz
Nie licząc punktu o odbieraniu telefonu i oddzwanianiu natychmiast oraz punktu o przerwie to uważam ze cała reszta jest jak najbardziej na miejscu tylko może ubrałabym to wszystko w inne słowa bo wyszło takie pismo pretensjonalne, pisane w emocjach i na kolanie.


@HienaCmentarna87: Mam podobne zdanie, ale dlaczego uważasz, że punkt z przerwą jest nieodpowiedni? Z notatki wynika, że to jakiś punkt usługowy i czasem trudno stwierdzić, kiedy będzie bardziej
  • Odpowiedz
@czpiej97: mnie szef-palacz janusz biznesu #!$%@?ł, że za często sobie robię przerwy. A on z innymi palaczami wychodzili sobie często na 15 minut co 20 minut (kiedyś to podliczyłam).
Jak mu to powiedzialam, to mówił, że każdy ma prawo do 5 min przerwy na godzinę i palacze tak robią, a ja nadużywam xD
  • Odpowiedz