Wpis z mikrobloga

@19karol90: no bo skoro jest praca 7 dni w tygodniu z wymiennymi grafikami to jak inaczej rozegrac taką sytuacje? Nikt nie przyjdzie i stacja nie bedzie czynna? To jak komus nie pasuje taka robota to ją zmienia lub nie idzie.
  • Odpowiedz
@obuniem: Tylko kasjer ma pilot od ochrony xd ale nadal się nie rozumiemy. Po 23 jest taka reguła aby podjazdowy mógł swobodnie zawiadomić policję. W sytuacji gdy dochodzi do bezpośredniego zagrożenia to jest zagrożona jedna osoba a nie dwie :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dzoli: jebeny Janusz ustala reguly w pracy i jeszcze czegoś wymaga, haha zoba oskar, przecież na wykopie pisali, że nicz nie musimy xDDD
  • Odpowiedz
@dzoli: niby wali januszerką z tym tonem i trochę takim podejściem, jakby pracownicy mieli być wdzięczni, że tam pracują, ale szczerze mówiąc to o tych papierosach to akurat sama prawda, dlaczego palacze mają mieć przerwę na ciągłe palenie, a ci niepalący siedzieć w pracy? W skali tygodnia, dnia to się uzbierają konkretne minuty. Info o grafiku w sumie też jest ok, pracując na stacji chyba każdy wiedział, że będą jakieś 2
  • Odpowiedz
@dzoli: w sumie to co tu jest januszowego? Ostro, ale z rigczem, jak sobie jakaś banda studenciaków olewa robotę, to nikt ich tam na siłę nie trzyma.
  • Odpowiedz
Palacze to najgorsza rzecz. W mojej byłej pracy co chwile chodzili na fajkę i najgorsze było to, że kierowniczka i zastępcy palili + niektórzy pracownicy. Jedno wyjście na papierosa trwało 15-20 minut, bo oprócz fajeczki były rozmowy itp
Kiedyś zwróciłem uwagę im to totalnie po nich spłynęło, a później dostałem wypowiedzenie, bo zawsze mialem dużo do powiedzenia i się niby nie dogadywaliśmy xD
A jak człowieka wzywał krecik to był problem ze
  • Odpowiedz
  • 0
@sylwek2k

Innymi slowy: jak podczas dyzuru nie pracujesz, ale mozesz byc w tym czasie w domu, to wynagrodzenie NIE PRZYSLUGUJE.

Tylko odczytaj sobie ile tego dyżuru pracowniczego może być w ciągu doby. No i doczytaj to co wrzuciłeś - przebywasz 8h pod telefonem w trakcie dnia wolnego, to masz 8h do odbioru. Nie wiem czy kiedykolwiek miałeś kodeks pracy w ręku.
No i ogólnie też nie będę teraz szukać, ale przebywanie w
  • Odpowiedz
No i doczytaj to co wrzuciłeś - przebywasz 8h pod telefonem w trakcie dnia wolnego, to masz 8h do odbioru.


@R4vPL:

ja #!$%@?... przynajmniej bys sam przeczytal:
"Za czas dyżuru, z wyjątkiem dyżuru pełnionego w domu, pracownikowi przysługuje czas wolny od pracy w wymiarze odpowiadającym długości dyżuru,"

Siedzisz w domu, nie nalezy ci sie czas wolny do odbioru. Chyba ze zaczniesz pracowac.

No i ogólnie też nie będę teraz szukać,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@thority: gdyby to wszystko przyszło do całego korpo mailem po angielsku to byś słowa nie powiedział. A ponieważ forma jest dość przaśna i przekaz jest prosty, to od razu trzoda hurr durr.
  • Odpowiedz
@dzoli: w sumie to u mnie w pracy jest bardzo podobnie poza tymi przerwami, każdy robi swoje grafik jest jeden na 100 osób i jak ktoś ma problem to się wymienia a jak chorobowe to część po 12h robi i każdy wie, że tego nie przeskoczysz bo ktoś stacji musi pilnować. napisane w taki sposób że młodzież powinna zrozumieć o co chodzi ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dzoli: uwaga o fajkach mi się podoba, wqrwia mnie ze ci co jarają mogą wychodzić kiedy chcą i robią to nagminnie. W takim razie niepalący powinni wychodzić sobie np żeby popatrzeć na drzewo

@dadas123456789: jedni chodzą na fajkę kilka razy dziennie, inni łażą do kuchni co trochę robić sobie kawę, herbatę czy podjadać. Nikt ci nie broni wyjść i popatrzeć na drzewo.
Ja wychodzę na epapierosa, bo jak mam siedzieć
  • Odpowiedz