Wpis z mikrobloga

@dzoli: jestem zdumiony, że w komentarzach są wykopki, które bronią tego czegoś. Praca na jakiejś stacji za gównokasę na zleceniu, a musztra gorsza niż w korpo xd Ten "kierownik" zupełnie odleciał
  • Odpowiedz
@dzoli: ja bym zrezygnował. wymagania takie, jakby to była praca w szpitalu. a to #!$%@? zwykła stacja z konradem i agą.
niech se #!$%@? sami sypią sól i myją kible za najniższą krajową.
  • Odpowiedz
@dzoli: większa część pisemka o robieniu grafiku. Powiem Wam, jak wygląda to od strony kierownika. Nie ma dnia, żeby pracownik nie zgłaszał, że potrzebuje wolnego. W 90% przypadków zgłasza to tego samego dnia, godzinkę czy dwie przed rozpoczęciem swojej zmiany. Czasem zrobi to szybciej i zadzwoni dzień wcześniej o 22. Dużo pracowników przed ustalaniem grafiku nie dostarcza informacji, jakich dni wolnych potrzebuje. Raban robi się dopiero po ustaleniu grafiku. Wtedy duża
  • Odpowiedz
@obuniem: Jako podjazdowy wychodziłeś na zewnątrz aby móc zareagować w sytuacji zagrożenia kasjera np. gdyby gość wyciągnął broń, kasjer nie ma jak wezwać ochrony bo zgodnie z zasadami wykonuje polecenia agresora. Podjazdowy za to ma pełna dowolność :)
  • Odpowiedz
  • 3
@dzoli widać że to jakaś #!$%@?ęta anetka pisała, za ten ton wszyscy powinni rzucić wypowiedzenie i poinformować o przyczynie, anetka z takim podejściem niech się zastanowi czy nadaje się na kierownika
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: XD niech sobie wpisują co chcą i gdzie chcą. Każdy inny pracodawca o ile jest inteligentny po pokazaniu mu tego zdjęcia też by janusza dupą wyśmiał, a ze mną zbił piątkę. Kult #!$%@? w gównopracy na stacji xD
  • Odpowiedz
  • 2
@dzoli mimo, że jestem robakiem na etacie to rozumiem podejście kierownika. Pewnie coś musiało się wydarzyć, że w końcu się #!$%@?ł. No i plusuję papieroski wliczane w przerwę.
  • Odpowiedz
@Cesarz_Polski: Tak, każdy inny pracodawca oprócz tego Janusza jest święty i sprawiedliwy. Czasami się zastanawiam czy tacy jak ty trollują czy są aż tacy niekumaci?

po pokazaniu mu tego zdjęcia


Sugerujesz że robak będzie miał możliwość pokazania czegokolwiek swojemu niedoszłemu pracodawcy? W jakim świecie ty zyjesz? XD
  • Odpowiedz
@dzoli: Pol slowa mnie na tej kartce nie bulwersuje.
Tam raczej nie pracują profesorowie, żeby jakims bardziej oficjalnym jezykiem to komunikowac, a nawet jesli, to forma nigdzie nikomu nie umniejsza.
  • Odpowiedz
@Janusz_z_Rivii: Nie każdy inny, a każdy inteligentny. Przeczytaj jeszcze raz mój komentarz, to zrozumiesz. A co do zdjęcia, to oczywiście jeśli już dojdzie do rozmowy i tam padnie pytanie dlaczego nie pracujesz już na stacji, to pokażesz zdjęcie. Widać, to ty żyjesz w innym świecie. Z mojej strony EOT, bo wolę oglądać śmieszne obrazki
  • Odpowiedz