Wpis z mikrobloga

  • 347
Skończyłem i oddaje #rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡)

W zabawie biorą udział użytkownicy, którzy zaplusują ten wpis i odpowiedzą na pytanie -

"Która z obecnych next genowych konsol jest najlepsza i dlaczego właśnie PS5 / xbox ?" ( )

Wygrywa osoba z najbardziej kreatywnym komentarzem. ʕʔ
#ps4 #ps5 #gry #konsole #xbox #pcmasterrace #switch #konsole #cebuladeals
daeun - Skończyłem i oddaje #rozdajo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

W zabawie biorą udział użytkownicy...

źródło: comment_1638622311IhHAVmk9lh7HuNWBtjez9n.jpg

Pobierz
  • 72
dawno się weryfikowałem, może akurat cie ominęło, leżałeś wtedy na kombajnie i zbierałeś ogórki, aby zarobić na swojom "królowo" xD

https://www.wykop.pl/wpis/47025411

@daeun: XDDDDDDDD typie, gdybym był taki jak ty to bym poleciał do znajomego czy tam sąsiada i porobił tuzin takich zdjęć z topowymi autami i zegarkami, No ale żenada by była wiec nie pajacuje jak ty XD

weryfikowałem


XDDDDDDD
@daeun: ps5 bo:
- ma zajebistego pada, który jest gamechangerem tej generacji
- ma świetne serie EXów
- mimo mniejszego dysku pomieści więcej gier
- co chwila są jakieś promocje w psstore np. wczoraj kupiłem sobie WRC 6 za niecałe 4zł
- wydają gry nastawione na singla, a nie na multi
- żeby zagrać gre z poprzedniej generacji nie potrzebuję internetu jak u konkurencji, tylko wkładam płytę z ps4 i gram
@daeun: Jestem za PS5 tylko i wyłącznie dlatego że wszystko w co możesz zagrać na iks klocku, możesz ograć na kompie, co właśnie robię ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na PS5 mam tylko exclusive'y i kilka kanapowych multików i gier imprezowych.
Xbox, bo doskonała wsteczna kompatybilność, tryby FPS Boost, Auto HDR i przede wszystkim VRR - dla kogoś, kto posiada nowego OLED-a różnica jest ogromna. A tak poza tym to najlepiej kupić obie, bo Sony przynajmniej nie usuwa bez pytania moich screenów z dysku mojej #!$%@? #!$%@? konsoli HA TFU MICROSOFT (°°