Wpis z mikrobloga

  • 347
Skończyłem i oddaje #rozdajo ( ͡ ͜ʖ ͡)

W zabawie biorą udział użytkownicy, którzy zaplusują ten wpis i odpowiedzą na pytanie -

"Która z obecnych next genowych konsol jest najlepsza i dlaczego właśnie PS5 / xbox ?" ( )

Wygrywa osoba z najbardziej kreatywnym komentarzem. ʕʔ
#ps4 #ps5 #gry #konsole #xbox #pcmasterrace #switch #konsole #cebuladeals
daeun - Skończyłem i oddaje #rozdajo (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

W zabawie biorą udział użytkownicy...

źródło: comment_1638622311IhHAVmk9lh7HuNWBtjez9n.jpg

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
PS5 jest the best, wspaniałe gry, wspaniały deszcz.
Deszcz, który spadł na nas.
Plum plum plum
Deszcz który spadł na nas.
Plum plum plum
  • Odpowiedz
@daeun: Ps5 bo jak już wygram ratcheta to będę ją musiał kupić, a potem jeszcze udowodnić wykopkom że to zrobiłem bo będę publicznie oskarżany o wygranie gry i odsprzedaż...
  • Odpowiedz
@daeun: Nie mogę edytować mojego wcześniejszego wpisu, ale jeśli bym wygrał to teraz publicznie deklaruję, że po ukończeniu gry zrobię z nią kolejne rozdajo, a jeśli tak nie zrobię to usunę konto.

Fajnie by było gdyby gierka trafiła do jak największej ilości użytkowników. Za rok się zrobi podsumowanie całej akcji.
  • Odpowiedz
@daeun: ps5 bo wynajmuje mieszkanie z ziomkiem który akurat ma ps5 xD. Sam za gówniaka miałem ps2 więc chcąc niechcąc jestem team PS, później jak na wagary chodziłem do starszego Braciaka to miał ps3 wiec no ten tego #!$%@? Xbox. Dobrze to robię? xd
  • Odpowiedz
@daeun ps5 bo dualsense jest nadpadem. Adaptacyjne triggery i wibracje z głośniczka to coś co całkowicie zmienia feeling gier.

Najbardziej to odczułem grajać dużo na pro controllerze od nintendo, pad ten ma genialną ergonomie, ale wibracją i bumperą bliżej do ps1 niż do skoku technologicznego w dual sense.
  • Odpowiedz
@daeun: najlepsza jest ta, którą akurat udało się kupić :) a dla mnie to PS5, ze względu na jednego exclusive’a, jakim jest The Last of Us 1/2. I niech ludzie narzekają, że lewacka propaganda w grze - historia, gameplay i grafika nie do pobicia
  • Odpowiedz