Wpis z mikrobloga

Nie pije 953 dni co stanowi 2 lata, 7 miesięcy i 8 dni.

Przez ten czas nauczyłem się pływać i zwiedziłem mazury jachtem motorowym, nauczyłem się pływać jachtem żaglowym, kupiłem i wyremontowałem jacht, zrobiłem patent sternika morskiego, zrobiłem angielską licencje radiooperatora morskiego, oprócz tego zdałem kilka egzaminów zawodowych, kupiłem raspberrypi i nauczyłem się podstaw linuksa i na tyle elektroniki że zbudowałem komputer jachtowy do nawigacji, ograniczyłem pracę o połowę bez większego strzału po kieszeni (od maja do końca września jestem pod żaglami) popłynąłem w sztormie 16 metrowym jachtem z palermo na majorke przez sycylie, nauczyłem się dużo szkutnictwa, mechaniki i elektroniki jachtowej, przeczytałem kilkanaście książek technicznych, pospawałem statek z nord stream2, zjeździłem całą holandie, schudłem i mam płaski brzuch jak małolat a teraz się uczę na egzamin w british council na certyfikat językowy żeby zdać na C1 (onlajn przed nim zdałem na B2)
W przyszłym roku jak się uda to mam zamiar zacząć pracę w firmie która wymiata to co robiłem do tej pory i opłynąć bałtyk dookoła (jeszcze coś nawymyślam dodatkowo)

Może kogoś to zmotywuje do odstawienia
#codzienne200 #alkoholizm

Lub #narkotykizawszespoko

#motywacja #psychiatria #psychologia #nauka #rozwojosobisty
suqmadiq2ama - Nie pije 953 dni co stanowi 2 lata, 7 miesięcy i 8 dni.

Przez ten cza...

źródło: comment_1638478621Zx87zybxGgKH1L5V6VDJIr.jpg

Pobierz
  • 58