Wpis z mikrobloga

Największa beka to z kurdej szatan sytuacja na granicy kiedyś się ustabilizuje i ludzie będą zapominać już o tym a ona przez to że po alko nie wyłączyła tel i chciała trochę atencji to straciła robote w tvp i kontrakt reklamowy w play.Przecież tytuł dzbana roku typiara wygrała bezapelacyjnie.
#bialorus #bekazpodludzi
JacekMarcinkowski45lat - Największa beka to z kurdej szatan sytuacja na granicy kiedy...

źródło: comment_16380701057AbAJdLipCROKMwCxOmdWC.jpg

Pobierz
  • 110
Mi brakuje jeszcze sprawy sądowej. Taka wisienka na torcie. I może następni „celebryci” się zastanowią 2 razy. Nad hejtowaniem np straży granicznej.


@bi-tek: Ale wiesz, że w obecnym prawie to straży granicznej grozi sąd za pushbacki?

Ogólnie za szerzenie fakenews przez celebrytów powinni być rozliczani


@bi-tek: Wszystko co nie jest TVP to fake news? Mocno siedzisz w pisowskim universum.
powiedz mi ile osób kojarzyło z imienia i nazwiska babę co gra w reklamie play przed tą aferą?


@Kskskkdkdkk: Oraz występowała w jednym z najpopularniejszych polskich seriali i prowadziła kilka programów telewizyjnych. A karierę zrobiła dość nietypowo, bo najpierw występowała w reklamach i stamtąd dostała się do telewizji, o czym swojego czasu pisały serwisy plotkarskie. Do tego dodaj specyficznie brzmiące nazwisko, a takie właśnie zapadają w pamięć. ¯\_(ツ)_/¯
XD, powiedz mi ile osób kojarzyło z imienia i nazwiska babę co gra w reklamie play przed tą aferą? A ile teraz? Rok, dwa i ładnie to zmonetyzuje.


@Kskskkdkdkk: Nie wiem jak Ci to wyłumaczyć żebyś zrozumiał.

Wyobraź sobie Kamila który mieszka 5 domów od Ciebie. Kamila nikt nie kojarzy poza wąskim gronem znajomych. Nagle Kamil u siebie w pracy sra na stół przy wszystkich. Kamil zostaje zwolniony z pracy, a