Wpis z mikrobloga

Największa beka to z kurdej szatan sytuacja na granicy kiedyś się ustabilizuje i ludzie będą zapominać już o tym a ona przez to że po alko nie wyłączyła tel i chciała trochę atencji to straciła robote w tvp i kontrakt reklamowy w play.Przecież tytuł dzbana roku typiara wygrała bezapelacyjnie.
#bialorus #bekazpodludzi
Pobierz JacekMarcinkowski45lat - Największa beka to z kurdej szatan sytuacja na granicy kiedy...
źródło: comment_16380701057AbAJdLipCROKMwCxOmdWC.jpg
  • 110
po prostu cisną z niej beke z tego powodu


@JacekMarcinkowski45lat: To chyba o innych wykopkach mówimy bo ja tutaj widziałem nawet życzenia śmierci i "gwałtu przez ciapatego". Do tego spamowanie nia wszedzie sie da i nawet pojazd po Play żeby ją #!$%@?.

Jak nigdy ukazał sie obraz wykopka jako zawistnego #!$%@? który czerpie radosc z "#!$%@? celebrycie". A no i oczywiści ten sam wykopek twierdzi ze wolnosc słowa jedt najwazniesza i
@JacekMarcinkowski45lat: nie bardzo rozumiem, skad jej "sława". Ani nie jest piękna, ani mądra, ani nie jest nawet dobra w aktorstwie. Jedyne co osiagnela to role epizodyczne i wystepy w reklamach z zupelnie nieznanych przyczyn. Przeciętna dziewucha jakich setki na kazdej wsi. Ciekawe z kim sypia, bo to chyba jedyne uzasadnienie tego, ze jest tam, gdzie jest.
XD, powiedz mi ile osób kojarzyło z imienia i nazwiska babę co gra w reklamie play przed tą aferą?


@Kskskkdkdkk: Bardzo dużo, m.in. przez nietypowe nazwisko które zapada w pamięć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JacekMarcinkowski45lat: a sami "uchodźcy" z granicy jakby o niej wiedzieli, to mieliby w nią #!$%@? i jeszcze bekę z niej by cisnęli, że ta dla obcych ludzi poświęca cała swoją karierę xD

To taka abstrakcja. Wyobraźcie sobie, że dla jakiegoś Janusza co chce jechać do Anglii jakąś niemiecka celebrytka #!$%@? sobie życie, a Janusz nawet nie wie o jej istnieniu XDDDDD
XD, powiedz mi ile osób kojarzyło z imienia i nazwiska babę co gra w reklamie play przed tą aferą?


@Kskskkdkdkk: ja ją kojarzyłem jako blondynkę od pleja i muszę powiedzieć że poza reklamówkami z nią @play_polska to smrut okrutny, nie operator. Nie wiem kto z nich korzystał, bo nie ja.

- zasięg (W WARSZAWIE) i przepustowość realna ich netu to gówno,
- cena abonamentu to jakiś żart, 45 zeta za nielimitowane
@bi-tek Nie wiem jak to sobie wyobrażasz. Ci ludzie najczęściej będą kłamać nt swojego pochodzenia i nie mają dokumentów. Irak, żeby zgodzić się na ich przyjęcie, musi wiedzieć, że to ich obywatele. Inaczej wcale nie muszą ich przyjąć. To nie działa tak, że po złapaniu Ciebie na pontonie u wybrzeży Australii czy Kanady, władze mogą Cię odesłać gdziekolwiek, np. na Białoruś czy Ukrainę, bo tak im z wyglądu pasujesz.
@Gorejacy_krzak_agrestu: Dlatego jestem za pilnowaniem aby nie przeszli przez granicę. Dodatkowo utrzymywanie ośrodków dla uchodźców jest kosztowne.

A co do kłamania itp ro wg mnie jeżeli serio sa z kraju gdzie panują złe warunki to nie muszą kłamać, dlaczego nie mają dokumentów? No to już jest ich problem niejako. Dlaczego Polska ma zbawiać świat jak mamy doś własnych problemów.
@ChareimUu Ja uważam, ze to był miało brutalny przykład.

Brutalne byłyby:
-Zakaz wykonywania zawodu
-Zakaz korzystania z social mediów
-usunięcie jej z każdej debaty publicznej.
bo straż graniczna ot tak po prostu sobie łapie ludzi po lasach i wypycha za granicę


@Kskskkdkdkk: Straż Graniczna łapie nielegalnych imigrantów i wypycha za granicę, co nie stanowi łamania prawa. A nawet patrząc z punktu widzenia Unii Europejskiej - robi dobrze, bo nie trzeba potem tych ludzi utrzymywać.