Wpis z mikrobloga

Skoro nie ma złego pr to dlaczego rozwiązują z nią współpracę? Z tym tigerem to takie średnie porównanie. Porównujesz wymienienie rozpoznawalnej i wypromowanej już marki do głupiej blondynki na której miejsce jest 100 innych blondynek ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@prometeurz: bo teraz się nie opłaca jej utrzymywać. Zawołaj mnie za 2 lata i zobaczymy co u niej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ChareimUu: Ja myślę że za bardzo wierzysz w ich instynkt samozachowawczy, myślę że sprawa ucichnie i poznamy kolejnego pseudointeligenta z tego środowiska.
  • Odpowiedz
XD, powiedz mi ile osób kojarzyło z imienia i nazwiska babę co gra w reklamie play przed tą aferą? A ile teraz? Rok, dwa i ładnie to zmonetyzuje.


@Kskskkdkdkk: Po twoim wpisie widać, że nie jesteś konsumentem rozrywki telewizyjnej.
Kurdej-Szatan od lat jest znana ludziom, którzy oglądają TV (np. moim rodzicom) choćby poprzez grę w "M jak miłość" na TVP2 czy występach w różnych programach typu "Taniec z gwiazdami" czy ostatnio
  • Odpowiedz
ile osób kojarzyło z imienia i nazwiska


@Kskskkdkdkk: Myślę że pół Polski, bo w play była już gdzieś od 10 lat a od tego czasu stała się wziętą aktorką w gównoserialach, niejednokrotnie widzałem ją w tvp czy polsacie
  • Odpowiedz