Wpis z mikrobloga

Największa beka to z kurdej szatan sytuacja na granicy kiedyś się ustabilizuje i ludzie będą zapominać już o tym a ona przez to że po alko nie wyłączyła tel i chciała trochę atencji to straciła robote w tvp i kontrakt reklamowy w play.Przecież tytuł dzbana roku typiara wygrała bezapelacyjnie.
#bialorus #bekazpodludzi
Pobierz JacekMarcinkowski45lat - Największa beka to z kurdej szatan sytuacja na granicy kiedy...
źródło: comment_16380701057AbAJdLipCROKMwCxOmdWC.jpg
  • 110
@dzikireks Nie no, już bez jaj. Kobietą jest atrakcyjną, może nie najpiękniejszą w galaktyce, ale zdecydowanie ładną. Ona przed reklamami w Play grała w teatrze i zdaje się, że robi to nadal. Reklamy Play przysporzyły jej popularności na tyle, że zaczęła grać w serialu i prowadzić programy w TV. Zdecydowanie nie jest to więc jakiś strzał znikąd. Jej fenomen nie jest niczym dziwnym, popatrz sobie np. na przypadek Rozenkowej, podobna historia.
została przykładem tego żeby siedzieć cicho w takich sprawach, wątpię żeby teraz inni celebryci odzywali się nieproszeni. I w sumie dobrze, szkoda że przykład był tak brutalny


@ChareimUu: uuu lewackie cancel culture dobre jednak? :D
Czy Kamil będzie teraz zatrudniany chętniej z powodu swojej popularności?


@arahooo: Raczej nie, ale jeżeli ogarnie kwestie marketingowe znajdzie sobie niszę na YT, i to niezłą - streaming prawie wszystkiego, to nie są czasy dla ludzi przyzwoitych.

No, ale wróćmy do Kurdej-Szatanowej: już teraz narracja mediów idzie w kierunku "kontrowersyjnego poglądu" niż "wpis pełen wulgaryzmów", a na oko 1/3 Polaków no jest raczej z klimatów "hwdp" niż "murem za mundurem". Coś
Ona mi się teraz strasznie źle kojarzy i każda reklama z nią będzie negatywnie odbierana.


@Kurczaczek312: xD

Jeszcze powiedz, że od reklam uzależniasz wybór usługodawcy to się zesram ze śmiechu.

1) Reklamy Play baaaardzo mi odpowiadały - wesoło, śmieszne, profesjonalne i bez wpychania debilnych żartów o ruchaniu.
2) Reklamy Plusha (sprawdziłem, to tą marką mam sygnowane karty SIM) wręcz przeciwnie - nieestetyczny pluszowy miś-debil, humor to klepanie po dupie albo nawiązanie
Akurat Plus mógłby to zrobić, bo już jechał kiedyś z reklamą porównawczą. Spot mógłby wyglądać tak, że Baśka przytula pogranicznika, zmienia koszulę z fioletowej na zieloną i rzuca jakimś tekstem, że warto czasem coś w życiu zmienić.


@Gorejacy_krzak_agrestu: Stawiałbym że zobaczymy ją jako twarz jakiegoś bukmachera, finteku czy Aion Banku - czegoś, co generalnie ma kasę, nie ma marki ani rozpoznawalności a będzie chciało mieć w jednej cenie i rozpoznawalną, ładną
powiedz mi ile osób kojarzyło z imienia i nazwiska babę co gra w reklamie play przed tą aferą?


@Kskskkdkdkk: sporo osób, bo ona ma bardzo charakterystyczne nazwisko i jak zaczynała swoją karierę w Play z 5-6 lat temu (albo i więcej) to wtedy te reklamy były hitem

Ona grała też w jakichś produkcjach TV więc przed aferą była generalnie rozpoznawana przez myślę że ludzi 25+