Wpis z mikrobloga

Postanowiłam przytyć! ʕʔ
Od lat moja waga utrzymuje się w granicach 42-45 kg przy wzroście 165, często słyszę, że jestem za chuda, że same kości, że można się na mnie uczyć anatomii. Najwyższy czas to zmienić. Na siłkę chodziłam od wiosny ale bardzo nieregularnie, w tym miesiącu to się zmieniło. Do tego mam teraz nadwyżkę kaloryczną, zajadam kreatynę i białko (nie mylić z Białkiem). Póki co cel jest 50kg. Trzymajcie za mnie kciuki Miruny i Mirunki.
#dieta #silownia #rozowepaski
Skibidi - Postanowiłam przytyć! ʕ•ᴥ•ʔ 
Od lat moja waga utrzymuje się w granicach 42-...

źródło: comment_1637223967jZ9JQ6O8HUSo4l9QH2z2n4.jpg

Pobierz
  • 184
@kliperjk: Póki co idzie mi dobrze, mam aplikacje i codziennie przekraczam kalorie na luzie, ale może faktycznie kiedyś będzie gorzej wiec dobrze mieć na uwadze takie rozwiązania :D Też nie zależy mi na tym żeby zrobić to jakoś w krótkim czasie wiec nie chce jeść na sile kosmicznych ilości
@Skibidi: Słuchaj, dam Ci radę, skup się bardziej na treningu zamiast na masie, dostosuj kalorykę do przybrania mięśnia nie koniecznie do chamskiej masy. 6-7kg dla kobiety to jest całkiem dużo, lepiej być chudszym i mieć wywalone w hejterów, bo jest po prostu się zdrowszym, staraj się zrobić sylwetkę.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Dokturka powiedziałą, żę normalna wartość białka to max 1,2g na kg masy ciala, a Ty jestes babom to jedz mniej se.
@fren-:
To jest normalna ilosc dla osoby, która nie uprawia żadnego sportu. Jak ktoś ćwiczy, jest na masie, redukcji czy rekompozycji to powinien jeść 1.8-2g białka na kg masy ciała. No i jest też mnóstwo badań potwierdzających, że taka ilość białka nie wpływa negatywnie na zdrowie