Wpis z mikrobloga

@Damasweger: Jak można zwłaszcza przy tak tanim aucie, wymieniać klientowi cześci bez jego zgody gdzie może to przekroczyć wartość pojazdu.. Oczywiście powiedz że płacisz 1400zł bo na tyle się umawialiście, a to że nie zadzwonili zapytać to nie Twój problem. Jak chcą to niech wyciągają to co niby zrobili za ten 1100zł ekstra.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Damasweger:

@Jason_Stafford To chyba jakiś legendarny serwis dostępny dla wybranych, nigdy się z czymś podobnym nie spotkałem


@Damasweger: nie legendarny tylko autoryzowany - no ale jak kogoś portfel boli bo "ło panie ileeeeee" to potem ma picrel ( ͡° ͜ʖ ͡°) miłego #!$%@? się z Januszem, teraz będzie przepychanka z paragonami, zatrzymaniem auta na placu, skargami, rzeczoznawcami - dobrze jak się wystraszy urzędu skarbowego, bo jak
Wydawało mi się dużo, ale nie znam się, myślałem że tyle miało być.


@Damasweger:

Idź do nich powiedz że chcesz rachunek za to co się umawialiście.. paragon oczywiście. I niech pokażą ile kosztowała lampa i części rozrządu.. wyjdzie z 500zł jak i to nie plus koszta robocizny. i albo płacisz tyle ile trzeba albo robisz im antyreklamę w necie plus założenie sprawy o oszustwo.